TÜRKİYE ATIF DİZİNİ (Turkiye Citation Index) DERGİMİZİ TARAMAYA BAŞLAMIŞTIR.

Dergimizin 2018 sayıları dahil olmak üzere önceki tüm sayılarıyla birlikte Türkiye Atıf Dizini tarafından taranmaya ve atıf istatistikleri derlenmeye başlanmıştır. Tüm okuyucu, yazar ve ilgilenenlere duyurulur...

Sevgili JAES Hakemleri

Öncelikle dergimize gösterdiğiniz ilgi ve yaptığınız hakemlikler için müteşekkir olduğumuzu belirtiriz. Yazarlarımız ve sizler sayesinde dergimiz 2018 yılı Nisan sayısı yayınlanmıştır. Okuyucularımıza Çevre ve Hayvanclık konularında seçkin makaleler sunmanın kıvancı içersindeyiz. Hakemlerimiz yaptıkları hakemlik hizmeti için hakemlik belgesi talep etmektedirler. Bu konuda dergimiz anasayfasında Hakemlik Belgesi bölümüne girip hakemlik dönemizi kapsayan tarih aralığı girildikten sonra onaylanması gerekmektedir. Böylece bizden belgenizi talep etmiş bulunuyorsunuz, biz de sistem üzerinden size ilgili makale adları ve tarihlerini içeren Hakemlik Belgenizi göndermiş olacağız. İlginize ve bilginize tekrar teşekkür eder, selam ve saygılarımızı sunarız.

Editör

Prof.Dr.Bülent VEREP

Anadolu Çevre ve Hayvamcılık Dergisi-AÇEH

Journal of Anatolian Environmental and Animal Sciences-JAES

The first issue of our journal was published in 2018. In this issue, we congratulate all of our published authors and invite our readers to our journal. In this issue, we would like to thank all the referees, editors and authors who contributed to the work.
Chief Editor 
Prof.Dr.Bülent VEREP

JAES


The last edition of our journal was published in 2017 (Volume 2, Issue 1, Year 2). Thanks to our authors for their articles ...


The last edition of our journal was published in 2016 (Volume 1, Issue 3, Year 1). Thanks to our authors for their articles ... As of 2017, article submissions will be made at dergipark.gov.tr/jaes. The previous site will be unavailable as of January 2017.

Creative Commons

This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International Licence.

                 Creative Commons Lisansı