Dergimizin altıncı (Sayı 6, Cilt 3, 2018/2) sayısında yayınlanmak üzere akademik makale, kitap değerlendirmesi, özgün bilimsel rapor çalışmalarınızı 15 Ekim 2018 tarihine kadar DergiPark Sistemi üzerinden çevrimiçi başvuru yaparak gönderebilirsiniz. www.sinefilozofi.org adresi 4. sayıdan itibaren sadece arşiv amaçlı kullanıldığından makale kabul işlemleri http://dergipark.gov.tr/sinefilozofi adresi üzerinden gerçekleştirilecektir. 

Dergimizin beşinci (Sayı 5, Cilt 3, 2018/1) sayısında yayınlanmak üzere akademik makale, kitap değerlendirmesi, özgün bilimsel rapor çalışmalarınızı 15 Mayıs 2018 tarihine kadar DergiPark Sistemi üzerinden çevrimiçi başvuru yaparak gönderebilirsiniz. www.sinefilozofi.org adresi 4. sayıdan itibaren sadece arşiv amaçlı kullanıldığından makale kabul işlemleri http://dergipark.gov.tr/sinefilozofi adresi üzerinden gerçekleştirilecektir. 

Sinema ve Felsefe Sempozyumu hakkında detaylı bilgi için http://www.sinefilozofievents.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bugünlerde 4. sayısını çıkarmak için çalışmalarımızı sürdürdüğümüz SineFilozofi dergimizin felsefe alanının önde gelen uluslararası alan endekslerinden birisi olan The Philosopher’s Index tarafından taranmak için kabul edildiğini sizlere duyurmaktan mutluluk duyarız. Gerekli düzenlemelerin ardından kısa süre içerisinde dergimizde şimdiye dek yayınlanmış tüm makalelerin özetleri ve tam metinleri The Philosopher’s Index tarafından taranır hale gelecektir. The Philosopher's Index hakkında detaylı bilgiyi philindex.org adresinden edinebilirsiniz.

İletişim

    Dergimizin yayın süreçleriyle ilgili herhangi bir konuda irtibat kurmak için sinefilozofi@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.