Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve milletimizin sonsuza dek bağımsız yaşaması için vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyoruz.
Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dergisi
Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dergisi
e-ISSN: 1309-0275 ISSN: 1301-0085
28. Yıl
Bağımlılık Dergisi
Bağımlılık Dergisi
e-ISSN: 2791-9846 ISSN: 1302-5570
24. Yıl
Gazi University Journal of Science
36. Yıl
The European Research Journal
The European Research Journal
e-ISSN: 2149-3189
9. Yıl
Journal of Metaverse
Journal of Metaverse
e-ISSN: 2792-0232
3. Yıl
Journal of AI
Journal of AI
e-ISSN: 3023-4018
7. Yıl
Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Özel Eğitim Dergisi
33. Yıl
Artuklu International Journal of Health Sciences
3. Yıl
Environmental Research and Technology
6. Yıl
Ahi Evran Akademi
Ahi Evran Akademi
ISSN: 2717-784X
4. Yıl

2.417

Dergi
Dergi başvuruları, DergiPark katılım koşulları çerçevesinde değerlendirilir ve ilgili kişiye bildirim gönderilir. Dergi başvurusu için tıklayınız.

651.772

Makale
DergiPark üzerinden gönderilen makale süreçlerini kendi hesabınızdan takip edebilirsiniz. Alanınızla ilgili bir dergiye makale göndermek için tıklayınız.

616.691

Araştırmacı
Dergilere makale göndermek veya hakemlik yapmak için kayıt olmak gerekir. Profilinizdeki bilgilerin güncelliği sizinle kolay iletişim kurulmasını sağlar.

1.691

Yayıncı
DergiPark'taki yayıncılar türlerine göre filtrelenmektedir. Üniversite, Kamu, Dernek, EAH ve vb. türler ile yayıncı listesine ulaşmak için tıklayınız.

DergiPark Hakkında

TÜBİTAK ULAKBİM çatısı altında, Türkiye'de yayımlanan akademik dergiler için elektronik ortamda barındırma ve editoryal süreç yönetimi hizmeti sunar. DergiPark dergilerin işleyişine ve yönetimine karışmaz.

Yazarlar her türlü konu için ilgili derginin editörü ile iletişime geçmelidir.

DergiPark günlük ortalama kullanıcı sayısı: 100.009

DergiPark bir dizin değildir.

DergiPark bir dizin değil, dergilerin elektronik ortamda yönetilmesini sağlayan bir alt yapı hizmetidir.

DergiPark’ta yer alan tüm makaleler ÜAK tarafından belirlenmiş “ULAKBİM tarafından taranan ulusal hakemli dergilerde yayımlanmış makale” tanımına girmez.

TÜBİTAK ULAKBİM TR Dizin kapsamında dizinlenen dergiler, Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı tarafından Doçentlik Başvuru Şartları‘nın “Ulusal Makale” maddesinde bu tanım ile değerlendirme kapsamına alınmıştır.

Devamını Oku

Duyurular

Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve milletimizin sonsuza dek bağımsız yaşaması için vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun.

DergiPark mobil uygulaması hizmetinizde!

Sayın DergiPark Kullanıcıları,
DergiPark mobil uygulaması hizmetinizde. 

Takip et özelliği eklendi

"Takip Et" seçeneği ile araştırmacıyı ve dergiyi takibe alabilirsiniz.
Böylece ilgili araştırmacının makalesi yayınlandığında ve takip ettiğiniz dergi sayı çıkardığında bildirimini alırsınız.

Birden fazla hesabınız varsa...

DergiPark'ta birden fazla hesabınız var ise "DergiPark Hesaplarımı Birleştir" seçeneğinden hesaplarınızı birleştirebilirsiniz.

Geliştirme: UDS'den gelen bildirimler artık kullanıcıya mail olarak da iletiliyor!

Sistem geri dönüşlerle daha da güçlü oluyor. Teşekkür ederiz. Gelişmeleri twitter ve instagramdan takip edebilirsiniz. Süreç rehberine ulaşmak için tıklayınız.

Sayın Yazar;

  • DergiPark üzerinden makale göndermek istediğiniz dergiyi seçmelisiniz. Bunun için ilgili konu filtrelerini kullanabilirsiniz.
  • Makale gönderim konusunda gerekli bilgiler için dergi sayfasını kontrol ediniz. Makalenizi sadece bir dergiye göndermelisiniz. Aksi etik ihlallare yol açmaktadır.
  • Makaleniz ile ilgili her türlü konu için ilgili derginin editörü ile iletişime geçmelisiniz. Eğer sayfada bilgisine yer verilmediyse etik kurallar ve ücret politikasını editöre sorabilirsiniz.
  • DergiPark, makale değerlendirme sürecine müdahalede bulunamaz.
  • Ayrıntılı bilgi için https://www.youtube.com/watch?v=OfAhRfQB-LQ adresine bakınız.
  • Makale gönderebileceğiniz uygun dergileri keşfetmek için Dergi Sihirbazını kullanabilirsiniz. Dergi Sihirbazı için tıklayınız.