Takip et özelliği eklendi

"Takip Et" seçeneği ile araştırmacıyı ve dergiyi takibe alabilirsiniz.
Böylece ilgili araştırmacının makalesi yayınlandığında ve takip ettiğiniz dergi sayı çıkardığında bildirimini alırsınız.

Sakarya Tıp Dergisi
Sakarya Tıp Dergisi
e-ISSN: 2146-409X
12. Yıl
Ordu Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Dergisi
Ordu Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Dergisi
e-ISSN: 2146-6459 ISSN: 2146-6440
12. Yıl
Psikiyatride Güncel Yaklaşımlar
Psikiyatride Güncel Yaklaşımlar
e-ISSN: 1309-0674 ISSN: 1309-0658
14. Yıl
Akademik Ziraat Dergisi
Akademik Ziraat Dergisi
e-ISSN: 2618-5881 ISSN: 2147-6403
11. Yıl
Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fen Dergisi
17. Yıl
Konuralp Tıp Dergisi
Konuralp Tıp Dergisi
e-ISSN: 1309-3878 ISSN: 1309-3878
14. Yıl

2.221

Dergi
Dergi başvuruları, DergiPark katılım koşulları çerçevesinde değerlendirilir ve ilgili kişiye bildirim gönderilir. Dergi başvurusu için tıklayınız.

589.142

Makale
DergiPark üzerinden gönderilen makale süreçlerini kendi hesabınızdan takip edebilirsiniz. Alanınızla ilgili bir dergiye makale göndermek için tıklayınız.

507.029

Araştırmacı
Dergilere makale göndermek veya hakemlik yapmak için kayıt olmak gerekir. Profilinizdeki bilgilerin güncelliği sizinle kolay iletişim kurulmasını sağlar.

1.589

Yayıncı
DergiPark'taki yayıncılar türlerine göre filtrelenmektedir. Üniversite, Kamu, Dernek, EAH ve vb. türler ile yayıncı listesine ulaşmak için tıklayınız.

DergiPark Hakkında

TÜBİTAK ULAKBİM çatısı altında, Türkiye'de yayımlanan akademik dergiler için elektronik ortamda barındırma ve editoryal süreç yönetimi hizmeti sunar. DergiPark dergilerin işleyişine ve yönetimine karışmaz.

Yazarlar her türlü konu için ilgili derginin editörü ile iletişime geçmelidir.

DergiPark günlük ortalama kullanıcı sayısı: 100.009

DergiPark bir dizin değildir.

DergiPark bir dizin değil, dergilerin elektronik ortamda yönetilmesini sağlayan bir alt yapı hizmetidir.

DergiPark’ta yer alan tüm makaleler ÜAK tarafından belirlenmiş “ULAKBİM tarafından taranan ulusal hakemli dergilerde yayımlanmış makale” tanımına girmez.

TÜBİTAK ULAKBİM TR Dizin kapsamında dizinlenen dergiler, Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı tarafından Doçentlik Başvuru Şartları‘nın “Ulusal Makale” maddesinde bu tanım ile değerlendirme kapsamına alınmıştır.

Devamını Oku

Duyurular

Takip et özelliği eklendi

"Takip Et" seçeneği ile araştırmacıyı ve dergiyi takibe alabilirsiniz.
Böylece ilgili araştırmacının makalesi yayınlandığında ve takip ettiğiniz dergi sayı çıkardığında bildirimini alırsınız.

Birden fazla hesabınız varsa...

Birden fazla hesabınızın olması, hakemlik daveti gönderildiği zaman sorun oluşturabilmektedir. Hesaplarınızın bağlanması için bize mail atabilirsiniz.

Süreç raporları entegre edildi

Süreci biten makaleler için, süreç sayfasından ve Makaleler menüsünden süreç raporu alabilirsiniz. Gelişmeleri twitter ve instagramdan takip edebilirsiniz. Süreç rehberine ulaşmak için tıklayınız.

Geliştirme: UDS'den gelen bildirimler artık kullanıcıya mail olarak da iletiliyor!

Sistem geri dönüşlerle daha da güçlü oluyor. Teşekkür ederiz. Gelişmeleri twitter ve instagramdan takip edebilirsiniz. Süreç rehberine ulaşmak için tıklayınız.

Sayın Yazar;

  • DergiPark üzerinden makale göndermek istediğiniz dergiyi seçmelisiniz. Bunun için ilgili konu filtrelerini kullanabilirsiniz.
  • Makale gönderim konusunda gerekli bilgiler için dergi sayfasını kontrol ediniz. Makalenizi sadece bir dergiye göndermelisiniz. Aksi etik ihlallare yol açmaktadır.
  • Makaleniz ile ilgili her türlü konu için ilgili derginin editörü ile iletişime geçmelisiniz. Eğer sayfada bilgisine yer verilmediyse etik kurallar ve ücret politikasını editöre sorabilirsiniz.
  • DergiPark, makale değerlendirme sürecine müdahalede bulunamaz.
  • Ayrıntılı bilgi için https://www.youtube.com/watch?v=OfAhRfQB-LQ adresine bakınız.