Enver SARI Prof. Dr. Giresun University
Yayın 9 Hakemlik 12 CrossRef Atıf 2 TR Dizin Atıf 2
9 Yayın
12 Hakemlik
2 CrossRef Atıf
2 TR Dizin Atıf
Takipçi
Takip Edilen

Uzmanlık Alanları

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Aile Danışmanlığı Kariyer Danışmanlığı Madde Bağımlılığı Danışmanlığı Okul Psikolojik Danışmanlığı Psikolojik Danışmanlık Eğitimi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları

Biyografi

Prof.Dr.Enver SARI mesleğe sınıf öğretmeni olarak başlamış ve iki yıl Artvin Merkez 7 Mart ve Borçka Göktaş İlkokulunda sınıf öğretmenliği yapmıştır. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Lisans eğitiminden sonra iki yıl Ordu Rehberlik ve Araştırma Merkezinde Psikolojik Danışmanlık, beş yıl Trabzon Beşikdüzü Anadolu Öğretmen Lisesinde Öğretmenlik Meslek Dersleri ve Psikoloji öğretmenliği, bir yıl Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalında araştırma görevliliği yapmıştır. Yüksek Lisans eğitiminden sonra dört yıl gelişim psikolojisi alanında Karadeniz Teknik Üniversitesi, Giresun Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliği bölümünde öğretim görevliliği yapan Prof.Dr.Enver SARI doktora eğitiminden sonra on iki yıl Karadeniz Teknik Üniversitesi/ Giresun Üniversitesi, Giresun Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri Bölümü, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalında Yardımcı Doçent; doçentlik derecesinden sonra ise beş yıl Giresun ve Ordu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü ve Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana bilim Dalında öğretim üyesi olarak çalışmıştır. Prof.Dr. Enver SARI 11/03/2016 tarihinden bu yana Ordu Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri Bölümü ve Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık ana bilim dalında Profesör olarak görev yapmışdır. Prof.Dr. Enver SARI 08/02/2017 tarihinden itibaren Giresun Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri Bölümü ve Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalında Profesör olarak görev yapmaktadır.

Kurum

Giresun University

Yayınlar

Affetmenin Kendini Gerçekleştirme Üzerindeki Etkileri
Yazarlar: Enver SARI
Yayın Bilgisi: 2014 , İlköğretim Online
DOI: 10.17051/io.2014.06489
ATIF 2 FAVORİ 0

2

ATIF

0

FAVORİ
^: Atıf sayıları CrossRef'ten çekilmektedir. Popüler yayınlar, DergiPark'ta araştırma yapan araştırmacılar tarafından favoriye eklenme istatistiğine göre otomatik belirlenmektedir. Bu sayfada görüntülenen istatistikler anlık değerler olmayıp, gerçek istatistikler arasında 24 saate kadar gecikme olabilmektedir.