e-ISSN: 2667-8721
Başlangıç: 2019
Yayımcı: Acil Tıp Uzmanları Derneği
Kapak Resmi
 

Türkiye Acil Tıp Uzmanları Derneğinin (EPAT) Resmi Yayını

Eurasian Journal of Critical Care (Eurasian J Crit Care), Critical Care topluluğuna klinik olarak ilgili araştırmalar, derlemeler ve ilgi çekici makaleler sunan, çift kör hakemli bir dergidir. Dergi, Nisan, Ağustos ve Aralık aylarında yılda 3 kez yayınlanmaktadır.

Derginin misyonu, okuyucularına her sayıda klinik olarak ilgili içerik sağlamak ve EPAT'ın herkes için kritik bakım süreçlerini iyileştirme amacına ulaşması için bir araç olarak hizmet etmektir. Eurasian Journal of Critical Care, klinik pratiklerle ilgili kanıta dayalı literatürü edinerek, tartışarak, dağıtarak ve tanıtarak kritik hastaların bakımını iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Eurasian Journal of Critical Care, kritik hastalar veya yaralılar için akut ve acil bakımın tüm yönlerini kapsar.

Siz değerli yazarlarımızdan isteğimiz; makalenin içerisinde yayımlanması için tüm yazarların doi numaralarının bulunması, makalenin özet kısmının da ayrı bir dosya olarak gönderilmesi, anahtar kelimeleri kısa ve öz seçmeniz, alfabetik sıralamanız ve dördü geçmemesi, tablo ve resimleri ayrı bir dosya olarak göndermeniz, referansları "AMA" standartlarında yapmanızdır. hepinize şimdiden teşekkürler ve başarılı bir hayat diliyoruz.

2024 - Cilt: 6 Sayı: 1

Indexing and Abstracting

1493315074 2096820551208572097121274