Bu çalışmada, bazı lineer ve yarı-lineer dalga
denklemleri için çözümlerin asimptotik davranışları
incele nmiştir. Bu amaçla, ifade edilen denk lemlerin
triviyal olmayan çözümleri için Phragmen-Lindelof
tipi teoremler verilmiştir.
Primary Language | TR |
---|---|
Subjects | Engineering |
Journal Section | Research Articles |
Authors | |
Publication Date | June 1, 2005 |
Submission Date | April 15, 2014 |
Published in Issue | Year 2005 Volume: 9 Issue: 1 |
INDEXING & ABSTRACTING & ARCHIVING
Bu eser Creative Commons Atıf-Ticari Olmayan 4.0 Uluslararası Lisans kapsamında lisanslanmıştır .