PDF EndNote BibTex RIS Cite

Bir Impulsive Gecikmeli Diferensiyel Denklem Sisteminin Çözümünün Asimptotik Sabitliği

Year 2009, Volume 5, Issue 1, 5 - 10, 01.03.2009

Abstract

-

BİR IMPULSIVE GECİKMELİ DİFERENSİYEL DENKLEM SİSTEMİNİN ÇÖZÜMÜNÜN ASİMPTOTİK SABİTLİGİ - ASYMPTOTIC CONSTANCY FOR THE SOLUTION OF AN IMPULSIVE DELAY DIFFERENTIAL EQUATIONS SYSTEM

Year 2009, Volume 5, Issue 1, 5 - 10, 01.03.2009

Abstract

BİR IMPULSIVE GECİKMELİ DİFERENSİYEL DENKLEM SİSTEMİNİN ÇÖZÜMÜNÜN ASİMPTOTİK SABİTLİGİ

Bu çalısmada birinci basamaktan lineer bir impulsive gecikmeli diferensiyel denklem sisteminin çözümünün t ®¥ halinde yakınsadıgı vektör formüle edilmistir.

ASYMPTOTIC CONSTANCY FOR THE SOLUTION OF AN IMPULSIVE DELAY DIFFERENTIAL EQUATIONS SYSTEM

In this paper a first order linear impulsive delay differential equations system is considered and
the constant vector that the solution convergences, as t ®¥ , is formulated.

Details

Primary Language Turkish
Journal Section Articles
Authors

Fatma KARAKOÇ>

Publication Date March 1, 2009
Acceptance Date
Published in Issue Year 2009, Volume 5, Issue 1

Cite

Bibtex @ { cbayarfbe53360, journal = {Celal Bayar University Journal of Science}, issn = {1305-130X}, eissn = {1305-1385}, address = {}, publisher = {Celal Bayar University}, year = {2009}, volume = {5}, number = {1}, pages = {5 - 10}, title = {BİR IMPULSIVE GECİKMELİ DİFERENSİYEL DENKLEM SİSTEMİNİN ÇÖZÜMÜNÜN ASİMPTOTİK SABİTLİGİ - ASYMPTOTIC CONSTANCY FOR THE SOLUTION OF AN IMPULSIVE DELAY DIFFERENTIAL EQUATIONS SYSTEM}, key = {cite}, author = {Karakoç, Fatma} }
APA Karakoç, F. (2009). BİR IMPULSIVE GECİKMELİ DİFERENSİYEL DENKLEM SİSTEMİNİN ÇÖZÜMÜNÜN ASİMPTOTİK SABİTLİGİ - ASYMPTOTIC CONSTANCY FOR THE SOLUTION OF AN IMPULSIVE DELAY DIFFERENTIAL EQUATIONS SYSTEM . Celal Bayar University Journal of Science , 5 (1) , 5-10 . Retrieved from https://dergipark.org.tr/en/pub/cbayarfbe/issue/4048/53360
MLA Karakoç, F. "BİR IMPULSIVE GECİKMELİ DİFERENSİYEL DENKLEM SİSTEMİNİN ÇÖZÜMÜNÜN ASİMPTOTİK SABİTLİGİ - ASYMPTOTIC CONSTANCY FOR THE SOLUTION OF AN IMPULSIVE DELAY DIFFERENTIAL EQUATIONS SYSTEM" . Celal Bayar University Journal of Science 5 (2009 ): 5-10 <https://dergipark.org.tr/en/pub/cbayarfbe/issue/4048/53360>
Chicago Karakoç, F. "BİR IMPULSIVE GECİKMELİ DİFERENSİYEL DENKLEM SİSTEMİNİN ÇÖZÜMÜNÜN ASİMPTOTİK SABİTLİGİ - ASYMPTOTIC CONSTANCY FOR THE SOLUTION OF AN IMPULSIVE DELAY DIFFERENTIAL EQUATIONS SYSTEM". Celal Bayar University Journal of Science 5 (2009 ): 5-10
RIS TY - JOUR T1 - Bir Impulsive Gecikmeli Diferensiyel Denklem Sisteminin Çözümünün Asimptotik Sabitliği AU - FatmaKarakoç Y1 - 2009 PY - 2009 N1 - DO - T2 - Celal Bayar University Journal of Science JF - Journal JO - JOR SP - 5 EP - 10 VL - 5 IS - 1 SN - 1305-130X-1305-1385 M3 - UR - Y2 - 2022 ER -
EndNote %0 Celal Bayar University Journal of Science BİR IMPULSIVE GECİKMELİ DİFERENSİYEL DENKLEM SİSTEMİNİN ÇÖZÜMÜNÜN ASİMPTOTİK SABİTLİGİ - ASYMPTOTIC CONSTANCY FOR THE SOLUTION OF AN IMPULSIVE DELAY DIFFERENTIAL EQUATIONS SYSTEM %A Fatma Karakoç %T BİR IMPULSIVE GECİKMELİ DİFERENSİYEL DENKLEM SİSTEMİNİN ÇÖZÜMÜNÜN ASİMPTOTİK SABİTLİGİ - ASYMPTOTIC CONSTANCY FOR THE SOLUTION OF AN IMPULSIVE DELAY DIFFERENTIAL EQUATIONS SYSTEM %D 2009 %J Celal Bayar University Journal of Science %P 1305-130X-1305-1385 %V 5 %N 1 %R %U
ISNAD Karakoç, Fatma . "BİR IMPULSIVE GECİKMELİ DİFERENSİYEL DENKLEM SİSTEMİNİN ÇÖZÜMÜNÜN ASİMPTOTİK SABİTLİGİ - ASYMPTOTIC CONSTANCY FOR THE SOLUTION OF AN IMPULSIVE DELAY DIFFERENTIAL EQUATIONS SYSTEM". Celal Bayar University Journal of Science 5 / 1 (March 2009): 5-10 .
AMA Karakoç F. BİR IMPULSIVE GECİKMELİ DİFERENSİYEL DENKLEM SİSTEMİNİN ÇÖZÜMÜNÜN ASİMPTOTİK SABİTLİGİ - ASYMPTOTIC CONSTANCY FOR THE SOLUTION OF AN IMPULSIVE DELAY DIFFERENTIAL EQUATIONS SYSTEM. CBUJOS. 2009; 5(1): 5-10.
Vancouver Karakoç F. BİR IMPULSIVE GECİKMELİ DİFERENSİYEL DENKLEM SİSTEMİNİN ÇÖZÜMÜNÜN ASİMPTOTİK SABİTLİGİ - ASYMPTOTIC CONSTANCY FOR THE SOLUTION OF AN IMPULSIVE DELAY DIFFERENTIAL EQUATIONS SYSTEM. Celal Bayar University Journal of Science. 2009; 5(1): 5-10.
IEEE F. Karakoç , "BİR IMPULSIVE GECİKMELİ DİFERENSİYEL DENKLEM SİSTEMİNİN ÇÖZÜMÜNÜN ASİMPTOTİK SABİTLİGİ - ASYMPTOTIC CONSTANCY FOR THE SOLUTION OF AN IMPULSIVE DELAY DIFFERENTIAL EQUATIONS SYSTEM", Celal Bayar University Journal of Science, vol. 5, no. 1, pp. 5-10, Mar. 2009