Genç neslin kıdemlilerinden Prof. Dr. İsmet Çetin’in 2020 yılının son aylarında yayımlanan “Türk Halk Hikâyeciliği-Türkiye Sahası” adlı eseri imzalı olarak elime ulaştı. Bu kitabı elime alıp baştan sona inceledim. İlgimi çektiği için de tanıtıp tenkit etmek istedim.
Primary Language | Turkish |
---|---|
Journal Section | Eser İnceleme |
Authors | |
Publication Date | December 24, 2020 |
Published in Issue | Year 2020 Volume: 3 Issue: 3 |