PDF EndNote BibTex RIS Cite

Jeodezik ağlarda Uyuşumsuz Ölçülerin Klasik Yaklaşım ve Robust Yöntemlerle Belirlenmesi

Year 2007, Issue 97, 3 - 14, 01.12.2007

Year 2007, Issue 97, 3 - 14, 01.12.2007

Details

Primary Language Turkish
Journal Section Research Article
Authors

Şerif HEKİMOĞLU This is me


R.cüneyt ERENOĞLU This is me

Publication Date December 1, 2007
Published in Issue Year 2007, Volume , Issue 97

Cite

Bibtex @ { hkmojjd704733, journal = {Jeodezi ve Jeoinformasyon Dergisi}, issn = {2147-1339}, eissn = {2667-8519}, address = {TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Sümer 1. sokak No:12/4 06440 Kızılay/Ankara}, publisher = {TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası}, year = {2007}, number = {97}, pages = {3 - 14}, title = {Jeodezik ağlarda Uyuşumsuz Ölçülerin Klasik Yaklaşım ve Robust Yöntemlerle Belirlenmesi}, key = {cite}, author = {Hekimoğlu, Şerif and Erenoğlu, R.cüneyt} }
APA Hekimoğlu, Ş. & Erenoğlu, R. (2007). Jeodezik ağlarda Uyuşumsuz Ölçülerin Klasik Yaklaşım ve Robust Yöntemlerle Belirlenmesi . Jeodezi ve Jeoinformasyon Dergisi , (97) , 3-14 . Retrieved from https://dergipark.org.tr/en/pub/hkmojjd/issue/53149/704733
MLA Hekimoğlu, Ş. , Erenoğlu, R. "Jeodezik ağlarda Uyuşumsuz Ölçülerin Klasik Yaklaşım ve Robust Yöntemlerle Belirlenmesi" . Jeodezi ve Jeoinformasyon Dergisi (2007 ): 3-14 <https://dergipark.org.tr/en/pub/hkmojjd/issue/53149/704733>
Chicago Hekimoğlu, Ş. , Erenoğlu, R. "Jeodezik ağlarda Uyuşumsuz Ölçülerin Klasik Yaklaşım ve Robust Yöntemlerle Belirlenmesi". Jeodezi ve Jeoinformasyon Dergisi (2007 ): 3-14
RIS TY - JOUR T1 - Jeodezik ağlarda Uyuşumsuz Ölçülerin Klasik Yaklaşım ve Robust Yöntemlerle Belirlenmesi AU - ŞerifHekimoğlu, R.cüneytErenoğlu Y1 - 2007 PY - 2007 N1 - DO - T2 - Jeodezi ve Jeoinformasyon Dergisi JF - Journal JO - JOR SP - 3 EP - 14 VL - IS - 97 SN - 2147-1339-2667-8519 M3 - UR - Y2 - 2023 ER -
EndNote %0 Journal of Geodesy and Geoinformation Jeodezik ağlarda Uyuşumsuz Ölçülerin Klasik Yaklaşım ve Robust Yöntemlerle Belirlenmesi %A Şerif Hekimoğlu , R.cüneyt Erenoğlu %T Jeodezik ağlarda Uyuşumsuz Ölçülerin Klasik Yaklaşım ve Robust Yöntemlerle Belirlenmesi %D 2007 %J Jeodezi ve Jeoinformasyon Dergisi %P 2147-1339-2667-8519 %V %N 97 %R %U
ISNAD Hekimoğlu, Şerif , Erenoğlu, R.cüneyt . "Jeodezik ağlarda Uyuşumsuz Ölçülerin Klasik Yaklaşım ve Robust Yöntemlerle Belirlenmesi". Jeodezi ve Jeoinformasyon Dergisi / 97 (December 2007): 3-14 .
AMA Hekimoğlu Ş. , Erenoğlu R. Jeodezik ağlarda Uyuşumsuz Ölçülerin Klasik Yaklaşım ve Robust Yöntemlerle Belirlenmesi. hkmojjd. 2007; (97): 3-14.
Vancouver Hekimoğlu Ş. , Erenoğlu R. Jeodezik ağlarda Uyuşumsuz Ölçülerin Klasik Yaklaşım ve Robust Yöntemlerle Belirlenmesi. Jeodezi ve Jeoinformasyon Dergisi. 2007; (97): 3-14.
IEEE Ş. Hekimoğlu and R. Erenoğlu , "Jeodezik ağlarda Uyuşumsuz Ölçülerin Klasik Yaklaşım ve Robust Yöntemlerle Belirlenmesi", Jeodezi ve Jeoinformasyon Dergisi, no. 97, pp. 3-14, Dec. 2007