Merhaba... ki'de geçtiğimiz yaz bir nöbet değişimi yaşadık. Bunu izleyerek editör asistanı olan Başak Özçarıkçı ve İlksen Selime Dinçtürk ile birlikte görevi bir önceki ekipten devraldık. Bütün görev değişimlerinde beklenebileceği gibi aksaklıklar yaşadık, gecikmeler doğuran acemilikler yaptık. Bütün bunların sorumluluğu editör olarak bana aittir. Bu vesileyle bu sayıyı elinize ulaştırabilme konusunda yardımlarını esirgemeyen geçmiş dönemin editörü olan Mine Gencel Bek'e, editör yardımcısı Aylin Aydoğan'a ve tüm yazı kurulu üyelerine teşekkür etmek istiyorum.
Primary Language | Turkish |
---|---|
Subjects | Radio-Television |
Journal Section | Editör |
Authors | |
Publication Date | June 5, 2008 |
Published in Issue | Year 2008 Volume: 11 (1) Issue: 21 |