Biz insan cinsi mensupları, diğer canlılar gibi, yaşamak için tüketmek zorundayız. Gıda, barınak, elbise isteriz. Gelir seviyemize ve tercihlerimize bağlı olarak yiyecekleri ve eşyaları tüketmek suretiyle hayatta kalabilir, refah seviyemizi yükseltebilir ve soyumuzu devam ettirebiliriz.
Primary Language | Turkish |
---|---|
Journal Section | Research Article |
Authors | |
Publication Date | August 1, 2017 |
Published in Issue | Year 2017 Issue: 86 |