e-ISSN: 2587-0319
Başlangıç: 2016
Yayıncı: Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi
Kapak Resmi
       

Acta Medica Alanya dergisi Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin  bilimsel yayın organıdır. Bağımsız-önyargısız hakemli  ve açık erişimli uluslararası tıp dergisidir. Tıbbın tüm alanlarıyla ilgili ilginç klinik ve deneysel çalışmaların yanısıra olgu sunumları, klinik görüntü, davetli derleme, editöre mektup, bilimsel yorumlar gibi yazıları da yayımlar. NİSAN, AĞUSTOS VE ARALIK aylarında olmak üzere yılda üç kez online yayımlanır. Derginin yayın dili İngilizce'dir.  Makale Gönderim ve işlem Ücreti: Acta Medica Alanya dergisinin kalitesini ve erişilebilirliğini daha da artırmak için derginin maliyetine katkı olarak, gönderilen makalelerde "başvurusu sırasında; kabul/red şartına bağlı olmaksızın" ücretlendirme yapılacaktır. Ayrıntılı bilgi için lütfen "Ücret Politikası" sayfasına bakınız.

MUTLAK GEREKLİ DOSYALAR: 1- Makale dosyası, 2- Etik Kurul onay formu, 3- Telif Hakkı formu. 4-Ödendi Makbuzu. Bu dosyalardan eksiklik olan makaleler değerlendirmeye alınmayacaktır. Ayrıntılar için "Yazarlar için bilgiler" kısmına bakınız.

Dergimiz TUBITAK-ULAKBİM TR Dizin, Türkiye Atıf Dizini , Sobiad ,Türk Medline, DOAJ, CAS Source Index, J-Gate, Index Copernicus, EuroPub, Ulrich's ProQuest, CrossRef, Google Scholar, ResearchBib, Scilit, NLM Catalog tarafından dizinlenmektedir.

2023 - Cilt: 7 Sayı: 1

9705 

Bu Dergi Creative Commons Atıf-GayriTicari-AynıLisanslaPaylaş 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.