e-ISSN: 2587-0319
Başlangıç: 2016
Yayın Aralığı: Yılda 3 Sayı
Yayıncı: Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi
Kapak Resmi
       

Acta Medica Alanya dergisi Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin  bilimsel yayın organıdır. Bağımsız-önyargısız hakemli  ve açık erişimli uluslararası tıp dergisidir. Tıbbın tüm alanlarıyla ilgili ilginç klinik ve deneysel çalışmaların yanısıra olgu sunumları, klinik görüntü, davetli derleme, editöre mektup, bilimsel yorumlar gibi yazıları da yayımlar. NİSAN, AĞUSTOS VE ARALIK aylarında olmak üzere yılda üç kez online yayımlanır. Derginin yayın dili İngilizce'dir. Makale gönderimi ve yayımlanması ÜCRETSİZDİR.  Acta Medica Alanya'ya gönderilen makalelerin güncel olarak genel toplamda (2017-2020) kabul edilme oranı %46,4 dür (29.03.2020 itibariyle).         

MUTLAK GEREKLİ DOSYALAR: 1- Makale dosyası, 2- Etik Kurul onay formu, 3- Telif Hakkı formu. Bu dosyalardan eksiklik olan makaleler değerlendirmeye alınmayacaktır. Ayrıntılar için "Yazarlar için bilgiler" kısmına bakınız.

Dergimiz TUBITAK-ULAKBİM TR Dizin, Türkiye Atıf Dizini , Sobiad ,Türk Medline, DOAJ, CAS Source Index, J-Gate, Index Copernicus, EuroPub, Ulrich's ProQuest, CrossRef, Google Scholar, ResearchBib, Scilit, NLM Catalog tarafından dizinlenmektedir.

2021 - Cilt: 5 Sayı: 2

Araştırma Makalesi

13. Copy Number Variation Analysis in Turkish Patients with Congenital Bilateral Absence of Vas Deferens

9705 

Bu Dergi Creative Commons Atıf-GayriTicari-AynıLisanslaPaylaş 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.