BibTex RIS Kaynak Göster

Sivil Toplum Kuruluşları (STK)'nın Artan Önemi ve Üsküdar'da Faaliyet Gösteren Bazı STK'lar Üzerine Bir Araştırma

Yıl 2009, Sayı: 56, 0 - , 08.10.2010

Öz

Bu makalede, bir yandan önemi giderek artan STK'lara iliskin
temel bazı bilgilere yer verilirken, bir yandan da İstanbul'un Üsküdar ilçesinde faaliyet gösteren 57 STK (vakıf ve dernek) temsilcisi ile gerçeklestirilen anket çalısmasına dayalı olarak, bu kurulusların kurumsal profilleri analiz edilmis, sosyal politikayı da içeren bazı konulara iliskin algıları, görüsleri ve beklentileri tespit edilmeye çalısılmıs, buradan yola çıkılarak Türkiye'deki STK'lara iliskin bazı genel çıkarsamalarda da bulunulmustur.

Yıl 2009, Sayı: 56, 0 - , 08.10.2010

Öz

Toplam 0 adet kaynakça vardır.

Ayrıntılar

Birincil Dil Türkçe
Bölüm Makaleler
Yazarlar

Süleyman Özdemir

Halis Başel

Hasan Şenocak

Yayımlanma Tarihi 8 Ekim 2010
Gönderilme Tarihi 8 Ekim 2010
Yayımlandığı Sayı Yıl 2009 Sayı: 56

Kaynak Göster

APA Özdemir, S., Başel, H., & Şenocak, H. (2010). Sivil Toplum Kuruluşları (STK)’nın Artan Önemi ve Üsküdar’da Faaliyet Gösteren Bazı STK’lar Üzerine Bir Araştırma. Journal of Social Policy Conferences(56).
AMA Özdemir S, Başel H, Şenocak H. Sivil Toplum Kuruluşları (STK)’nın Artan Önemi ve Üsküdar’da Faaliyet Gösteren Bazı STK’lar Üzerine Bir Araştırma. Journal of Social Policy Conferences. Ekim 2010;(56).
Chicago Özdemir, Süleyman, Halis Başel, ve Hasan Şenocak. “Sivil Toplum Kuruluşları (STK)’nın Artan Önemi Ve Üsküdar’da Faaliyet Gösteren Bazı STK’lar Üzerine Bir Araştırma”. Journal of Social Policy Conferences, sy. 56 (Ekim 2010).
EndNote Özdemir S, Başel H, Şenocak H (01 Ekim 2010) Sivil Toplum Kuruluşları (STK)’nın Artan Önemi ve Üsküdar’da Faaliyet Gösteren Bazı STK’lar Üzerine Bir Araştırma. Journal of Social Policy Conferences 56
IEEE S. Özdemir, H. Başel, ve H. Şenocak, “Sivil Toplum Kuruluşları (STK)’nın Artan Önemi ve Üsküdar’da Faaliyet Gösteren Bazı STK’lar Üzerine Bir Araştırma”, Journal of Social Policy Conferences, sy. 56, Ekim 2010.
ISNAD Özdemir, Süleyman vd. “Sivil Toplum Kuruluşları (STK)’nın Artan Önemi Ve Üsküdar’da Faaliyet Gösteren Bazı STK’lar Üzerine Bir Araştırma”. Journal of Social Policy Conferences 56 (Ekim 2010).
JAMA Özdemir S, Başel H, Şenocak H. Sivil Toplum Kuruluşları (STK)’nın Artan Önemi ve Üsküdar’da Faaliyet Gösteren Bazı STK’lar Üzerine Bir Araştırma. Journal of Social Policy Conferences. 2010.
MLA Özdemir, Süleyman vd. “Sivil Toplum Kuruluşları (STK)’nın Artan Önemi Ve Üsküdar’da Faaliyet Gösteren Bazı STK’lar Üzerine Bir Araştırma”. Journal of Social Policy Conferences, sy. 56, 2010.
Vancouver Özdemir S, Başel H, Şenocak H. Sivil Toplum Kuruluşları (STK)’nın Artan Önemi ve Üsküdar’da Faaliyet Gösteren Bazı STK’lar Üzerine Bir Araştırma. Journal of Social Policy Conferences. 2010(56).