Nailî-i Kadim: Hayatı ve Eserleri

Cilt: 1 Sayı: 1 25 Aralık 2013
  • İbrahim Kutluk
PDF İndir

Nailî-i Kadim: Hayatı ve Eserleri

Öz

özet

Anahtar Kelimeler

Ayrıntılar

Birincil Dil

Türkçe

Konular

-

Bölüm

-

Yazarlar

İbrahim Kutluk Bu kişi benim

Yayımlanma Tarihi

25 Aralık 2013

Gönderilme Tarihi

25 Aralık 2013

Kabul Tarihi

-

Yayımlandığı Sayı

Yıl 1963 Cilt: 1 Sayı: 1

Kaynak Göster

APA
Kutluk, İ. (2013). Nailî-i Kadim: Hayatı ve Eserleri. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dergisi, 1(1). https://doi.org/10.15370/muifd.06924
AMA
1.Kutluk İ. Nailî-i Kadim: Hayatı ve Eserleri. MÜİFD. 2013;1(1). doi:10.15370/muifd.06924
Chicago
Kutluk, İbrahim. 2013. “Nailî-i Kadim: Hayatı ve Eserleri”. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dergisi 1 (1). https://doi.org/10.15370/muifd.06924.
EndNote
Kutluk İ (01 Aralık 2013) Nailî-i Kadim: Hayatı ve Eserleri. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dergisi 1 1
IEEE
[1]İ. Kutluk, “Nailî-i Kadim: Hayatı ve Eserleri”, MÜİFD, c. 1, sy 1, Ara. 2013, doi: 10.15370/muifd.06924.
ISNAD
Kutluk, İbrahim. “Nailî-i Kadim: Hayatı ve Eserleri”. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dergisi 1/1 (01 Aralık 2013). https://doi.org/10.15370/muifd.06924.
JAMA
1.Kutluk İ. Nailî-i Kadim: Hayatı ve Eserleri. MÜİFD. 2013;1. doi:10.15370/muifd.06924.
MLA
Kutluk, İbrahim. “Nailî-i Kadim: Hayatı ve Eserleri”. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dergisi, c. 1, sy 1, Aralık 2013, doi:10.15370/muifd.06924.
Vancouver
1.İbrahim Kutluk. Nailî-i Kadim: Hayatı ve Eserleri. MÜİFD. 01 Aralık 2013;1(1). doi:10.15370/muifd.06924

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dergisi

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dergisi açık erişimli bir dergidir

32812

Açık Erişim Politikası için tıklayınız.


This work is licensed under a Commons Attribution-NonCommercial 4.0.