ISSN: 2687-3125
e-ISSN: 2687-3125
Founded: 2019
Period: Biannually
Publisher: Ahmet KAYACIK
Cover Image
       

Yeni Sayımız Yayında

Değerli okurlarımız,
Mantık Araştırmaları’nın yeni bir sayısını daha sizlerle buluşturmanın mutluluğu ile sizleri saygıyla selamlıyoruz.
Bu sayımızda, üç araştırma makalesi ve üç kitap tanıtım yazısını sizlere sunuyoruz. Bu çalışmalar kıymetli hakemlerimizin titiz değerlendirmelerinden geçtikten sonra sizlere ulaştırılmaktadır.
Dergimiz herhangi bir zaman sınırlaması olmaksızın sürekli olarak makale başvurusu kabul etmektedir. Ancak hakem değerlendirme süreçlerinin yetişmesine bağlı olarak bazı makalelerimizin bir sonraki sayıya kalma ihtimali ortaya çıkabilmektedir. Binaenaleyh, gelecek sayılarımız için kıymetli katkılarınızı beklediğimizi ifade etmek isteriz.
Bu sayıdan itibaren çift taraflı kör hakemlik uygulamasına daha uygun düşeceği için ve hakem isimlerinin gizliliğini biraz daha artırmak bakımından yıl boyunca çıkan dergilerimizin hakem listeleri yılın son sayısında topluca yayınlanacaktır. Bu nedenle, bu sayımızın hakemlerinin isimleri de gelecek sayımızda yayınlanacak olan 2021 yılı hakemleri listesinde yer alacaktır.
Yeni sayımızın düşünce ve ilim hayatımıza katkılar sunmasını temenni ederken, çalışmalarını dergimiz aracılığıyla sizlere sunma lütfunu gösteren yazarlarımıza ve kıymetli vakitlerini hiçbir karşılık beklemeksizin bu çalışmaların değerlendirilmesine ayıran hakemlerimize şükranlarımızı sunuyoruz.
Gelecek sayımızda buluşmak üzere Allah’a emanet olunuz.
Submission Date: Start: July 1, 2021 End: December 31, 2021

Info

Dear authors who want to send an article to our journal, click here to download the MS Word file which is arranged in accordance with the journal writing rules and use it to edit your articles.