Yıl 1989, Cilt 5 , Sayı 1, Sayfalar 871 - 874 1989-06-01

Sonsuz Serilerin Yakınsaklık ve Mutlak Toplanabilirliği Arasındaki İlişki Üzerine
On Relation Between Convergence And Absolute Summability (N, Pn) Of Infinite Series

Osman ÖZDEMİR [1]


Diğer ID JA83ZK57PR
Bölüm Makaleler
Yazarlar

Yazar: Osman ÖZDEMİR

Tarihler

Yayımlanma Tarihi : 1 Haziran 1989

Bibtex @ { erciyesfen271665, journal = {Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi}, issn = {1012-2354}, address = {ERCİYES ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ 38039 Kayseri, TÜRKİYE}, publisher = {Erciyes Üniversitesi}, year = {1989}, volume = {5}, pages = {871 - 874}, doi = {}, title = {Sonsuz Serilerin Yakınsaklık ve Mutlak Toplanabilirliği Arasındaki İlişki Üzerine}, key = {cite}, author = {ÖZDEMİR, Osman} }
APA ÖZDEMİR, O . (1989). Sonsuz Serilerin Yakınsaklık ve Mutlak Toplanabilirliği Arasındaki İlişki Üzerine. Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi , 5 (1) , 871-874 . Retrieved from https://dergipark.org.tr/tr/pub/erciyesfen/issue/25756/271665
MLA ÖZDEMİR, O . "Sonsuz Serilerin Yakınsaklık ve Mutlak Toplanabilirliği Arasındaki İlişki Üzerine". Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi 5 (1989 ): 871-874 <https://dergipark.org.tr/tr/pub/erciyesfen/issue/25756/271665>
Chicago ÖZDEMİR, O . "Sonsuz Serilerin Yakınsaklık ve Mutlak Toplanabilirliği Arasındaki İlişki Üzerine". Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi 5 (1989 ): 871-874
RIS TY - JOUR T1 - Sonsuz Serilerin Yakınsaklık ve Mutlak Toplanabilirliği Arasındaki İlişki Üzerine AU - Osman ÖZDEMİR Y1 - 1989 PY - 1989 N1 - DO - T2 - Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi JF - Journal JO - JOR SP - 871 EP - 874 VL - 5 IS - 1 SN - 1012-2354- M3 - UR - Y2 - 2020 ER -
EndNote %0 Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi Sonsuz Serilerin Yakınsaklık ve Mutlak Toplanabilirliği Arasındaki İlişki Üzerine %A Osman ÖZDEMİR %T Sonsuz Serilerin Yakınsaklık ve Mutlak Toplanabilirliği Arasındaki İlişki Üzerine %D 1989 %J Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi %P 1012-2354- %V 5 %N 1 %R %U
ISNAD ÖZDEMİR, Osman . "Sonsuz Serilerin Yakınsaklık ve Mutlak Toplanabilirliği Arasındaki İlişki Üzerine". Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi 5 / 1 (Haziran 1989): 871-874 .
AMA ÖZDEMİR O . Sonsuz Serilerin Yakınsaklık ve Mutlak Toplanabilirliği Arasındaki İlişki Üzerine. Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi. 1989; 5(1): 871-874.
Vancouver ÖZDEMİR O . Sonsuz Serilerin Yakınsaklık ve Mutlak Toplanabilirliği Arasındaki İlişki Üzerine. Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi. 1989; 5(1): 874-871.