Yıl 1989, Cilt 5 , Sayı 1, Sayfalar 875 - 880 1989-06-01

Modulus Fonksiyonu ile Tanımlanmış Bir Dizi Uzayı
Sequence Space Defined By A Modulus Function

Serpil PEHLİVAN [1]


Diğer ID JA83ZM44RG
Bölüm Makaleler
Yazarlar

Yazar: Serpil PEHLİVAN

Tarihler

Yayımlanma Tarihi : 1 Haziran 1989

Bibtex @ { erciyesfen271668, journal = {Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi}, issn = {1012-2354}, address = {ERCİYES ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ 38039 Kayseri, TÜRKİYE}, publisher = {Erciyes Üniversitesi}, year = {1989}, volume = {5}, pages = {875 - 880}, doi = {}, title = {Modulus Fonksiyonu ile Tanımlanmış Bir Dizi Uzayı}, key = {cite}, author = {PEHLİVAN, Serpil} }
APA PEHLİVAN, S . (1989). Modulus Fonksiyonu ile Tanımlanmış Bir Dizi Uzayı. Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi , 5 (1) , 875-880 . Retrieved from https://dergipark.org.tr/tr/pub/erciyesfen/issue/25756/271668
MLA PEHLİVAN, S . "Modulus Fonksiyonu ile Tanımlanmış Bir Dizi Uzayı". Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi 5 (1989 ): 875-880 <https://dergipark.org.tr/tr/pub/erciyesfen/issue/25756/271668>
Chicago PEHLİVAN, S . "Modulus Fonksiyonu ile Tanımlanmış Bir Dizi Uzayı". Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi 5 (1989 ): 875-880
RIS TY - JOUR T1 - Modulus Fonksiyonu ile Tanımlanmış Bir Dizi Uzayı AU - Serpil PEHLİVAN Y1 - 1989 PY - 1989 N1 - DO - T2 - Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi JF - Journal JO - JOR SP - 875 EP - 880 VL - 5 IS - 1 SN - 1012-2354- M3 - UR - Y2 - 2020 ER -
EndNote %0 Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi Modulus Fonksiyonu ile Tanımlanmış Bir Dizi Uzayı %A Serpil PEHLİVAN %T Modulus Fonksiyonu ile Tanımlanmış Bir Dizi Uzayı %D 1989 %J Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi %P 1012-2354- %V 5 %N 1 %R %U
ISNAD PEHLİVAN, Serpil . "Modulus Fonksiyonu ile Tanımlanmış Bir Dizi Uzayı". Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi 5 / 1 (Haziran 1989): 875-880 .
AMA PEHLİVAN S . Modulus Fonksiyonu ile Tanımlanmış Bir Dizi Uzayı. Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi. 1989; 5(1): 875-880.
Vancouver PEHLİVAN S . Modulus Fonksiyonu ile Tanımlanmış Bir Dizi Uzayı. Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Dergisi. 1989; 5(1): 880-875.