Hakkında

Journal of Global Sport and Education Research (JOGSER), International Committee of Medical Journal Editors (ICMJE) ve Committee on Publication Ethics (COPE) tarafından sağlanan yönergeleri izleyen çevrimiçi hakemli bir dergidir. Journal of Global Sport and Education Research'te (JOGSER) yayınlanan tüm makaleler, makalenin uzun süreli dijital ortamda saklanmasını garanti eden LOCKSS sistemi tarafından arşivlenecektir.

Journal of Global Sport and Education Research (JOGSER) açık erişimli bir dergidir ve araştırmayı halka ücretsiz olarak sunmanın daha büyük bir küresel bilgi alışverişini desteklemesi ilkesiyle içeriğine anında açık erişim sağlar. Yayınlanan tüm içerik çevrimiçi olarak mevcuttur.

Journal of Global Sport and Education Research (JOGSER) dört ayda bir ve yılda üç sayı (Nisan, Ağustos ve Aralık) olarak yayımlanır. Dergi, kapsamda verilen tüm hususlarda orijinal araştırma makalelerini, derleme makalelerini, teknik notları (teknik brief'ler) ve kısa bildirileri kabul eder.

Sorumlu yazarların yazılarını Dergipark'ın online başvuru sistemi üzerinden göndermeleri gerekmektedir. Dergi yönergeleri, teknik bilgiler ve gerekli formlar derginin web sitesinde mevcuttur.


ISSN                                         : 2687-329X

Derginin kısaltması: J Global Sport Educ Res

Son Güncelleme Zamanı: 6.03.2024 10:22:42

 

   18798    18800                Flag Counter

18711 Journal of Global Sport and Education Research (JOGSER) Creative Commons Atıf 4.0 Uluslararası Lisansı altında lisanslanmıştır.