Hakkında

    Sağlık Akademisyenleri Dergisi, 2014 yılında yayın hayatına başlayan çok geniş bir uluslararası bilimsel danışma kurulu ile yayın hayatına devam eden, Uluslararası Hakemli bir dergi olup, sağlık bilimleri alanında yapılan araştırmaları yayımlama ve bilim insanlarının hizmetine sunmayı amaçlamaktadır.
    Sağlık Akademisyenleri Dergisinde yer alan makalelerin ve yazı metinlerinin sorumluluğu yazarların kendisine aittir. Sağlık Akademisyenleri Dergisi yılda dört kez yayımlanmaktadır.
    Sağlık Akademisyenleri Dergisi açık erişimli bir dergi olup, “İndex Copernicus, EBSCO Central & Eastern European Academic Source, EBSCO CINAHL,EuroPub, Sobiad, Asos İndex, Turk Medline, Google Sholar, Dergipark,Türkiye Atıf Dizini  ve Araştırmax” tarafından indekslenmektedir. 
Not: EBSCO veritabanı ile 27.03.2022 tarihi itibariyle karşılıklı anlaşmaya varılmış olup, şu an Ebsco'ya ait iki veritabanında dergimiz taranmaktadır. Diğer ulusal ve uluslararası kuruluşlarla, alan indeks çalışmaları devam etmektedir.

INDEX: “Index Copernicus, EBSCO Central & Eastern European Academic Source, EBSCO CINAHL,EuroPub, Sobiad, Asos Index, Turk Medline, Google Sholar, Dergipark,Türkiye Atıf Dizini ve Araştırmax...
Creative Commons License


Sağlık Akademisyenleri Dergisi  Creative Commons Attribution 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmaktadır.