e-ISSN: 1306-7575
Başlangıç: 2006
Yayımcı: Süleyman Demirel Üniversitesi
Kapak Resmi
 
Lütfen dikkat!

“Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fen Dergisi” 01.01.2023 itibariyle sadece İngilizce dilinde sunulmuş çalışmaları kabul edecektir. Makale şablonu ve diğer belgelere “Yazım Kuralları” sayfasından erişilebilir. Makalenizi dergiye göndermeden önce "Etik İlkeler ve Yayın Politikası" sayfasını mutlaka dikkatlice inceleyiniz.

“Süleyman Demirel Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Fen Dergisi” altı ayda bir yayınlanan hakemli bilimsel bir dergidir.

Biyoloji, Fizik, Kimya ve Matematik alanlarında İngilizce olarak gönderilen orijinal bilimsel araştırma makaleleri, benzerlik ve düzen kontrollerinin yapıldığı ön değerlendirme aşamasından sonra bilimsel inceleme sürecine devam geçirilirler.

Hiçbir ad altında yazar veya kurumundan ücret alınmaz.

Dergi, TRDizin ve DOAJ gibi birçok dizin ve platformda indekslenmektedir. Tüm dizinler "Dizinler" sayfasında listelenmiştir.

Bir makale yayınlandığında Creative Commons Alıntı-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası (CC BY-NC-ND 4.0) lisansı ile ücretiz olarak erişime açılır. Bu lisans hakkında detaylı bilgiye erişmek için tıklayınız  Creative Commons Lisansı

2023 - Cilt: 18 Sayı: 3