ISSN: 1302-0064
e-ISSN: 2458-8253
Başlangıç: 1995
Yayıncı: Manisa Celal Bayar Üniversitesi
Kapak Resmi
       

Dergimize İlgi Gösteren Sayın Yazarlarımız; 

8 Mayıs 2023 Tarihinden Sonra Gönderilen Makalelerin (oluşan yoğunluk nedeniyle) 2025 yılı içerisinde değerlendirmeye alınacağını bilginize sunarız.

Aşağıda belirtilen dergi yazım kurallarına göre düzenlenmeyen çalışmalar, değerlendirme aşamasına kesinlikle alınmayacaktır. İlk yüklenen dosyada yazar bilgileri yer almamalıdır.

Gönderilen çalışmalar, Yazar/lar tarafından benzerlik programı olan iThenticate'e tabi tutulmalı ve sonuç raporu sisteme yüklenmelidir. Benzerlik oranı %25 ve üzeri olan çalışmalar değerlendirme aşamasına alınmayacaktır.

Dergimize çalışma göndermek isteyen yazarların makaleleri, yayına kabul alması halinde gönderecekleri nihai dosyada "ORCID" numaralarını, yazar katkı oranlarını, çıkar çatışması beyanlarını  (örnek makale formatında olduğu gibi kaynakça öncesinde) eklemeleri gerekmektedir.

Dergi Yazım Kuralları ve Yayın Etiği İlkelerine Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayınız / Örnek Makale Formatımıza Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayınız https://dergipark.org.tr/tr/download/journal-file/23815 ) / Telif Hakkı Formuna Ulaşmak İçin Tıklayınız.
Makale Gönderimine Kapatılacak Tarih: 31 Aralık 2023

2023 - Cilt: 30 Sayı: 3

Taranılan Endeksler

22548

Bilgilendirme

Flag Counter

Bilgilendirme

open-access-logo-png-transparent.png


ith-logo.png


Creative Commons Lisansı