Üniversite hayatımı İstanbul Aydın Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi Yüksek Lisans(TEZLİ) olarak eğitimimi tamamlamış bulunmaktayım.Lise ve üniversite yıllarından bu yana bilişim üzerine çeşitli eğitimler ve çalışmalar içerisinde bulundum.2007-2019 yılları arasına kadar özel sektörde , Network & Systems& Virtualization uzmanı olarak görev yaptım.Şuan çalışma hayatıma T.C Cumhurbaşkanlığı Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı’nda System Expert olarak devam etmekteyim..
Hedef;
Kısa vadede, eğitim ve kariyer geçmişime uygun bir kariyer fırsatı yakalamak.
Uzun vadede, şirkete değer katarak yöneticiliğe terfi etmek.