Merhaba, ben Salih. 27 yaşındayım ve 6 Temmuz 1996 tarihinde doğdum. Lise eğitimimi Ermişler Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nde tamamladım. Üniversite hayatıma Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde İngilizce hazırlık programıyla başladım. Daha sonra lisans eğitimimi Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi'nde Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümünde tamamladım.
Şu an halen Balıkesir Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde Web Tasarım ve Kodlama bölümünde önlisans eğitimi almaktayım.
İş deneyimim ise 7 günlük bir süre zarfında müşteri temsilciliği görevini üstlendim. Eğitim geçmişim ve iş deneyimimle birlikte bilgi ve becerilerimi sürekli olarak geliştirme yolunda ilerlemekteyim.