Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunu olup; aynı fakültenin Farmakognozi Anabilim Dalı' nda Araştırma Görevlisi olarak Yüksek Lisans ve Doktorasını tamamladı. Adaçayı Eczanesi sahip ve sorumlu müdürlüğünü yaptı. Sosyal Güvenlik Kurumu Reçete Kontrol Birimi' nde çalıştı. Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümünü; ayrıca Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümünü bitirdi. 2005 Yılı itibariyle Soyut Fotoğraf ve Felsefesi üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.