Uzmanlık Alanları
Çevre Mühendisliği
Biyografi
2011-2016 yılları arasında Aksaray Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünde lisans eğitimimi tamamladım.
2016 yılında başladığım İş sağlığı ve Güvenliği A.B.D'de yüksek lisansımı tamamladım ve Temmuz 2018 itibariyle B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığına hak kazandım. ASÜ Çevre Mühendisliği A.B.D'de yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Halen 2016 Nisan ayında başladığım Çevre Mühendisliği görevimi NEN Mühendislik ve Laboratuvar Hiz. A.Ş.'de yürütmekteyim.
Kurum
AKSARAY ÜNİVERSİTESİ