e-ISSN: 2687-1750
Başlangıç: 1987
Yayıncı: Necmettin Erbakan Üniversitesi
Kapak Resmi
       

AHMET KELEŞOĞLU EĞİTİM FAKÜLTESİ DERGİSİ (AKEF DERGİSİ)

*Yazarlara Önemli Not

Dergimiz 2024 yılından itibaren NEÜ Press- Elsevier ortaklığında Elsevier logosu ile çıkacaktır. Bu nedenle dergimiz 2024 yılı itibari ile yalnızca İngilizce makaleleri kabul edecektir. Bu kapsamda Makale gönderme ve takip süreci Elsevier Editorial Manager sistemi üzerinden yürütülecektir. Sistemin altyapı çalışmaları devam etmektedir. Dergimize gönderilecek aday makalelere ilişkin duyuruların takip edilmesi  önem arz etmektedir.

**“Cumhuriyetimizin 100. Yılı” özel sayımıza göstermiş olduğunuz  yoğun ilgi için teşekkür ederiz.


Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Dergisi (AKEF Dergisi), 1987 yılında, okul öncesi eğitimden yüksek öğretime kadar tüm eğitim kademelerindeki sorunlara somut çözüm önerileri sunan, öğretmenlerin ve akademisyenlerin profesyonel gelişimlerine katkı sağlamayı amaçlayan akademik çalışmaların yaygınlaştırılmasına hizmet etmek amacıyla kurulmuştur. Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Dergisi (AKEF Dergisi) Mart ve Eylül aylarında elektronik olarak yayımlanan, ücretsiz, erişime açık, çift - körleme hakemlik ilkelerine uygun, uluslararası hakemli bir dergidir.

Lütfen çalışmanızı göndermeden önce aşağıda yer alan makale gönderim dosyalarını tamamlayınız. Yazarlara yardımcı olabilecek dosyalar burada mevcuttur. Şablona uygun olmayan ve eksik dosyaları olan çalışmalarda hakemlik süreci başlatılmayacaktır. Güncel Şablon için tıklayınız.

Makale gönderim dosyaları için tıklayınız.2023 - Cilt: 5 Sayı: 2

28981289802580824807