e-ISSN: 1308-6529
Başlangıç: 1995
Yayımcı: Süleyman Demirel Üniversitesi
Kapak Resmi
 

Değerli yazarlar,
Çalışmalarınızı dergimize yüklemeden önce lütfen "Duyurular", "Yazım Kuralları", "Dergi Hakkında", "Yayın İlkeleri" ve “Etik İlkeler ve Yayın Politikası” sayfalarını dikkatlice inceleyiniz.
Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi (SDÜFBED); sadece, "Yazım Kuralları" sayfasında belirtilen şablona uygun MS Office Word formatındaki makaleleri kabul etmektedir. Latex formatında makale kabul edilmeyecektir.
Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi (SDÜ Fen Bil Enst Der), 1995 yılında kurulmuş bir bilimsel araştırma dergisidir. SDÜ Fen Bil Enst Der, 2001 yılından itibaren mühendislik ve mimarlık bilimleri, tarım ve orman bilimleri ve temel bilimler alanlarında düzenli olarak Nisan, Ağustos ve Aralık aylarında yılda üç sayı yayımlanan ulusal ve uluslararası hakemli-indeksli bir dergidir. Yayımlanmak üzere gönderilen bütün makaleler; hakemler ve editörler tarafından değerlendirilir. Makaleleri değerlendiren hakemlerin isimleri yazarlara bildirilmez. Dergide, Türkçe veya İngilizce dillerinde yazılmış orijinal araştırma makaleleri yayımlanmakta olup; teknik not, editöre mektup, tartışma, vaka takdimi ve derleme türünde bilimsel çalışmalar yayımlanmamaktadır. Dergiye yayımlanmak için gönderilen makalelerden herhangi bir değerlendirme ve başvuru ücreti alınmamaktadır.
Saygılarımızla,
SDÜFENBED EDİTÖRLER KURULU2023 - Cilt: 27 Sayı: 3

e-ISSN: 1308-6529