İstanbul/Türkiye'de doğdu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü Resim Bölümü'nden mezun oldu ve Grafik Tasarım alanında yüksek lisansını tamamladı. Doktorasını Yıldız Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sanat ve Tasarım Anabilim Dalı ve İstanbul Arel Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünde yaptı. Bu dönemde iki kişisel resim sergisi açtı, birçok ulusal ve uluslararası karma sergiye katıldı, sempozyum ve çalıştaylara katıldı. Halen İstanbul'da özel bir üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışmakta ve Milli Eğitim Bakanlığı'nda Görsel Sanatlar Öğretmeni olarak çalışmaktadır. Lise yıllarından itibaren çeşitli matbaa, reklam, grafik-web tasarımları yaptı ve resim çalışmalarına aktif olarak devam ediyor.