1997 yılında Boğaziçi Üniversitesi İİBF İşletme bölümünden mezun oldum. 2004 yılında ABD'de bulunan Tulane University A.B. Freeman School of Business'ten MBA (Finance and Information Systems) derecesini kazandım. 2014 yılında Sakarya Üniversitesi'nden İşletme alanında Ph.D. derecesine sahip oldum. 2017 yılında Çankaya Üniversitesi'nden Matematik alanında yüksek lisans derecesi kazandım. 2019-2023 yılları arasında ODTÜ'de Matematik alanında doktora eğitimine devam ettim. 2024 yılından itibaren Gazi Üniversitesi'nde Matematik alanında doktora programına devem etmekteyim.