ISSN: 2619-9327
e-ISSN: 2619-9327
Başlangıç: 2017
Yayın Aralığı: Yılda 2 Sayı
Yayıncı: Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi
Kapak Resmi
       

EDİTÖR'DEN
Değerli okuyucularımız!
2017 yılı itibariyle özgün çalışmalar sunmayı amaç edinerek yayın hayatına başlayan Ağrı İslami İlimler Dergisi’nin 2022 yılının Haziran sayısını sizlerle buluşturuyoruz.
Dergimizin bu sayısında 10 makale ve 1 söyleşi yazısı yer almıştır. Farklı alanlardan kıymetli araştırmacıların yazılarını ilgiyle okuyacağınızı umuyoruz.
Çalışmaları ile dergimize katkıda bulunan değerli araştırmacılarımıza ve dergi hakemliğini kabul ederek dergimize yaptıkları katkı için tüm hakemlerimize teşekkür ediyoruz.
Aralık 2022’de yayımlanacak olan 11. sayıda görüşmek dileğiyle…
Dr. Saadet ALTAY
Editör

2022 - Cilt: 5 Sayı: 10

Düzeltme

2. DÜZELTME

Bilgilendirme

Ağrı İslami İlimler Dergisi

Ağrı İslami İlimler Dergisi,  Haziran ve Aralık aylarında yılda 2 sayı olarak Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi tarafından yayımlanan hakemli akademik bir dergidir. Dergide yayınlanan makaleler, en az iki hakem tarafından çift taraflı kör hakemlik değerlendirmesinden geçmektedir.

İslami İlimler/İlahiyat başta olmak üzere Sosyal ve Beşeri Bilimler Alanı'nda yayın yapan dergide makalelerin, Türkçe, İngilizce, ve Arapça olarak yayım imkanı bulunmaktadır.

Dergide yayımlanan makalelerin bilim, hukuk ve dil açısından sorumluluğu yazarlarına aittir. Dergide yayınlanacak makaleler için herhangi bir ücret talep edilmediği gibi yazarlara da telif ücreti ödenmez.