Hakem ve Danışma Kurulu

• Prof. Dr. Mim Kemal Öke - İstanbul Ticaret Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: mkoke@ticaret.edu.tr

• Prof. Dr. Mete Çamdereli - İstanbul Ticaret Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: mcamdereli@ticaret.edu.tr

• Prof. Dr. Belgin Bilge - Groupe ISC Paris, Fransa, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: belgin.bilge@iscparis.com

• Prof. Dr. Mehmet Nejat Özüpek - Selçuk Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: nejatozupek@hotmail.com

• Prof. Dr. Müge Elden - Ege Üniversitesi, Türkiye,Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: muge.elden.pogun@gmail.com

• Prof. Dr. İnci Çınarlı - Galatasaray Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: icinarli@gsu.edu.tr

• Prof. Dr. Clarke Caywood - Nortwestern University, ABD, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: c-caywood@northwestern.edu

• Prof. Dr. Filiz Balta Peltekoğlu- Marmara Üniversitesi,Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: filiz@marmara.edu.tr

• Prof. Dr. Kıvanç Nazlım Tüzel Uraltaş - Marmara Üniversitesi, Türkiye,Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: ntuzel@marmara.edu.tr

• Prof. Dr. Özgür Çengel - İstanbul Galata Üniversitesi, Türkiye,Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: ocengel@ticaret.edu.tr

• Prof. Dr. Celalettin Aktaş - İstanbul Ticaret Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: caktas@ticaret.edu.tr

• Prof. Dr. Wilson Ozuem - Regent’s University, İngiltere, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: w.ozuem@herts.ac.uk

• Prof. Dr. Ece Karadoğan Doruk - İstanbul Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: ecekaradogan@yahoo.com

• Prof. Dr. Emine Yavaşgel - İstanbul Üniversitesi, Türkiye,Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: yavas@istanbul.edu.tr

• Prof. Dr. Şebnem Burnaz - İstanbul Teknik Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: burnaz@itu.edu.tr

• Prof. Dr. Zeliha Hepkon - İstanbul Ticaret Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: zhepkon@ticaret.edu.tr

• Prof. Dr. Nurhan Babür Tosun - Marmara Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: nurhantosun@gmail.com

• Prof. Dr. José Martí-Parreño, Universidad Europea de Valencia, İspanya, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: jose.marti@universidadeuropea.es

• Prof. Dr. Ebru Özgen - Marmara Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: eozgen@marmara.edu.tr

• Prof. Dr. Ala Sivas Gülçur - İstanbul Ticaret Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa,  E-Mail: asivas@ticaret.edu.tr

• Prof. Dr. Oya Şakı Aydın - İstanbul Ticaret Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: osakiaydin@ticaret.edu.tr

• Prof. Figen Yıldırım - İstanbul Ticaret Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: figen@ticaret.edu.tr

• Prof. Rıdvan Şentürk - İstanbul Ticaret Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: rsenturk@ticaret.edu.tr

• Doç. Dr. Elgiz Yılmaz Altuntaş - Galatasaray Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: elgiz.e@gmail.com ; eyilmaz@gsu.edu.tr

• Doç. Dr. Bilge İspir - Anadolu Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: nbispir@anadolu.edu.tr

• Doç. Dr. Tolga Kara - Marmara Üniversitesi, Türkiye,Kişisel Akademik Sayfa , E-Mail: tolgakara@marmara.edu.tr

• Doç. Dr. Catherine Ghosn - Touluse University, Fransa, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: catherine.ghosn@gmail.com, frenchjournalformediaresearch@gmail.com,

• Doç. Dr. Betül Önay Doğan - İstanbul Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: bonay@istanbul.edu.tr

• Doç. Dr. Arturas Jonkus - Vilnius University, Litvanya, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: info@1323.agency

• Doç. Dr. Recep Yılmaz - 19 Mayıs Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: recep.yilmaz@omu.edu.tr

• Doç. Dr. Dinçer Atlı - Üskudar Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: dincer.atli@uskudar.edu.tr

• Doç. Dr. Gaye Aslı Sancar - Galatasaray Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: gayeasli@gmail.com

• Dr. Öğr. Üyesi Fatoş Karahasan - İstanbul Bilgi Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: fkarahasan@gmail.com

• Dr. Öğr. Üyesi Ebru Ulusoy - SUNY Farmingdale Üniversitesi, New York, ABD, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: ulusoye@farmingdale.edu

• Dr. Öğr. Üyesi Bülent Kabaş, Sakarya Üniversitesi - Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: bkabas@sakarya.edu.tr

• Dr. Öğr. Üyesi Angela Chang - University of Macau, Çin, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: wychang@umac.mo

• Dr. Öğr. Üyesi Nihal Toros Dapiapis - Üskudar Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: nihal.toros@uskudar.edu.tr

• Dr. Öğr. Üyesi Emel Güler Yılmaz - Marmara Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa,  E-Mail: emelyilmaz@marmara.edu.tr

• Dr.Öğr.Üyesi Ersin Diker - Gümüşhane Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa E-Mail: ersindiker@gmail.com, ersindiker@gumushane.edu.tr

• Dr. Öğr. Üyesi Yalçın Yılmaz - Marmara Üniversitesi, Türkiye, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: yalcin.yilmaz@marmara.edu.tr

• Dr. Öğr. Üyesi Barış Kara - Galatasaray Üniversitesi, Türkiye,Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: bkara@gsu.edu.tr

• Öğr. Gör. Dr. Lukazs Swiatek - UNSW Arts & Social Sciences, Sydney, Avustralya, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: L.Swiatek@unsw.edu.au

• Öğr. Gör. Dr. Ruly Darmawan, M.Sn. - Bandung Institute of Technology, Endonezya, Kişisel Akademik Sayfa, E-Mail: ruly.darmawan@gmail.com