ISSN: 2979-9589
e-ISSN: 2979-9813
Başlangıç: 2022
Yayımlanma Sıklığı: Yılda 2 Sayı
Yayıncı: Kastamonu Üniversitesi
Kapak Resmi
       

Değerli Bilim İnsanları
Otuzyedi Sanat ve Tasarım Dergimizin ikinci sayısı (Haziran, 2023) için yayın çağrısına çıkmış bulunmaktayız. Çalışmalarınızı DergiPark sistemi aracılığı ile 15 Nisan 2023 tarihine kadar yükleyebilirsiniz.
İyi çalışmalar dileriz.


Saygılarımızla
Otuzyedi Sanat ve Tasarım Dergisi Editörlüğü


Dear Scientists
We have made a call for publication for the second issue (June, 2023) of our Thirty-seven Art and Design Journal. You can upload your works through the DergiPark system until April 15, 2023.
We expect your interest and support, and we wish you convenience in your work.

Yours sincerely.
Editorship of Thirty-seven Art and Design Journal


Derginin amacı Güzel Sanatlar ve Tasarım alanlarındaki farklı disiplinlerden ortak bir akademik platform oluşturmaktır.  Dergiye plastik sanatlar, fonetik sanatlar, grafik tasarımı sahne sanatları, görsel iletişim tasarımı, sanat eğitimi, sanat tarihi, sanat eserleri konservasyonu ve restorasyonu, iç mimari, sanat felsefesi ve sosyolojisi, geleneksel Türk sanatları ve endüstriyel tasarım konu başlıklarına sahip ve bu konu başlıkları dışında kalan sanat ve tasarım ile ilgili bilimsel makaleler kabul edilmektedir.

Sayın Yazarlar,

Dergimize makale gönderirken lütfen çalışmanızı makale şablonuna göre düzenleyiniz ve şablon üzerinde biçimsel değişiklik yapmayınız. Makale şablonunu indirmek için tıklayınız.