ISSN: 2979-9589
e-ISSN: 2979-9813
Başlangıç: 2022
Yayımcı: Kastamonu Üniversitesi
Kapak Resmi
 

Değerli Bilim İnsanları
Otuzyedi Sanat ve Tasarım Dergimizin dördüncü sayısı (HAZİRAN, 2024) için yayın çağrısına çıkmış bulunmaktayız. Çalışmalarınızı DergiPark sistemi aracılığı ile 31 Mart 2024 tarihine kadar yükleyebilirsiniz.

Dergimizin yazım kuralları 06 Ekim 2023 tarihinde güncellenmiş olup makale gönderimi için yazarlar tarafından yüklenmesi gereken dosyalara kapsam mektubu ve her makalede bulunması gereken genişletilmiş Türkçe/İngilizce özet makale şablonuna eklenmiştir. Yazarlarımızın bilgisine sunarız.

Güncel makale şablonunu indirmek için tıklayınız.

İyi çalışmalar dileriz.


Saygılarımızla
Otuzyedi Sanat ve Tasarım Dergisi Editörlüğü


Dear Scientists
We have made a call for publication for the fourth issue (June, 2024) of our Thirty-seven Art and Design Journal. You can upload your works through the DergiPark system until March 31, 2024.
We expect your interest and support, and we wish you convenience in your work.

Yours sincerely.
Editorship of Thirty-seven Art and Design Journal


2022 yılında yayın hayatına başlayan Otuzyedi Sanat ve Tasarım Dergisi, ulusal hakemli ve açık erişimli bilimsel bir dergidir. Dergi, yılda iki kez (Haziran ve Aralık), tam metin makaleleri elektronik ve basılı olarak yayınlamaktadır.

Derginin amacı Güzel Sanatlar ve Tasarım alanlarındaki farklı disiplinlerden ortak bir akademik platform oluşturmaktır. Dergiye plastik sanatlar, fonetik sanatlar, grafik tasarımı sahne sanatları, görsel iletişim tasarımı, sanat eğitimi, sanat tarihi, sanat eserleri konservasyonu ve restorasyonu, iç mimari, sanat felsefesi ve sosyolojisi, geleneksel Türk sanatları ve endüstriyel tasarım konu başlıklarına sahip ve bu konu başlıkları dışında kalan sanat ve tasarım ile ilgili bilimsel makaleler kabul edilmektedir.

Sayın Yazarlar,

Dergimize makale gönderirken lütfen çalışmanızı makale şablonuna göre düzenleyiniz ve şablon üzerinde biçimsel değişiklik yapmayınız. Makale şablonunu indirmek için tıklayınız.