e-ISSN: 2791-8653
Başlangıç: 2021
Yayıncı: Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi
Kapak Resmi

Mart 2024 Özel Sayısı Makale Çağrısı: Kadın Sağlığı

TOGÜ Sağlık Bilimleri Dergisi Mart 2024 tarihinde Kadın Sağlığı konulu özel sayı yayımlayacaktır. Afetlerde Kadın SağlığıGöç ve Kadın SağlığıTeknoloji ve Kadın Sağlığı konu başlıklarını içeren makalaleri özel sayıya göndermek için keşfet sekmesinde duyuru detaylarını inceleyeniz.

Makale Son gönderim tarihi: 31 Ocak 2024'e uzatılmıştır.


TOGÜ Sağlık Bilimleri Dergisi Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesinin yayın organıdır. Çift kör hakemli, açık erişimli bir dergidir ve Ocak, Mayıs ve Eylül olmak üzere yılda 3 defa yayımlanmaktadır.

TOGÜ Sağlık Bilimleri Dergisinin amacı tıp, hemşirelik, ebelik, fizyoterapi ve rehabilitasyon, beslenme ve diyetetik, acil yardım ve afet yönetimi, gerontoloji, ergoterapi vs. gibi sağlık bilimleri alanlarında çalışan araştırmacıların makale, olgu sunumu, derleme, meta analiz, sistematik derleme, editöre mektup gibi çalışmalarını değerlendirerek yayımlamak, sağlık bilimlerindeki güncel gelişmeleri aktarmak ve alanla ilgili bilimsel gelişmelere katkı sağlamaktır.

TOGÜ Sağlık Bilimleri Dergisi hakemli bilimsel bir dergidir. Dergide yayımlanacak makalelerin basım dili Türkçe veya İngilizcedir.

ISSN: 2791-8653


2024 - Cilt: 4 Sayı: 1

Derleme

EMZİRMENİN DESTEKLENMESİNDE MOBİL UYGULAMA KULLANIMI

Bilgilendirme