avatar
Mehmet Ali Bektaş Yüksek Lisans Çetinkayalar Yapı Elemanları A.Ş.
Yayın 3 Hakemlik 0
3 Yayın
0 Hakemlik

Uzmanlık Alanları

Çelik Yapılar Deprem Mühendisliği Yapı Mühendisliği Enerji Üretimi, Dönüşüm ve Depolama (Kimyasal ve Elektiksel hariç)

Biyografi

Merhaba, ben Mehmet Ali.

1998 yılında Diyarbakır'da doğdum. İlk ve orta öğretimimi Diyarbakır'da tamamladıktan sonra, 2015 yılında Iğdır Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde eğitimime başladım. Lisans eğitimim süresince akademik başarılarımla öne çıktım ve 2019 yılında hem onur öğrencisi unvanını hem de fakülte birinciliğini elde ettim. Yüksek lisans eğitimi için 2020 yılında Dicle Üniversitesi'ne kabul edildim ve aynı zamanda Makine Mühendisliği lisans eğitimine başladım. 2023 yılında yüksek lisans eğitimimi onur öğrencisi olarak tamamladım ve aynı zamanda Makine Mühendisliği alanında da hem onur öğrencisi hem de bölüm birincisi olarak mezun oldum.
Mezuniyetimden önce, 2015-2019 yılları arasında yaz dönemlerinde zorunlu ve gönüllü stajlar yapma fırsatı buldum. Bu stajlar, inşaat sektöründeki pratik deneyimimi geliştirmeme ve teorik bilgilerimi uygulamaya dökme imkanı sağladı.

2019 yılında mezun olduktan sonra Erkuş mimarlık ve mühendislik bürosunda statik mühendisi olarak çalışmaya başladım. Bu süre zarfında, karmaşık projelerde tasarım ve analiz çalışmalarına katıldım, yapısal hesaplamalar gerçekleştirdim ve projelerin uygunluk kontrollerini sağladım.

2021 yılından bu yana Çetinkayalar Yapı Elemanları Şirketinde Araştırma-Geliştirme ve Üretim Yöneticisi olarak görev yapıyorum. Bu rolümde, ürün geliştirme süreçlerini yönetiyor, yeni malzeme ve teknolojileri araştırıyor ve şirketin üretim verimliliğini artırmak için çözümler üretiyorum. Bu süreçte, ekip çalışmasına önem vererek projeleri başarıyla tamamladım ve yenilikçi çözümler sunarak şirketin büyümesine katkıda bulundum. İş deneyimim boyunca liderlik yeteneklerimi geliştirdim ve teknik bilgilerimi pratik uygulamalara dönüştürme becerisi kazandım

Tüm bu deneyimlerim ve başarılarım doğrultusunda, dinamik bir çalışma ortamında yeni meydan okumalarla karşılaşmak ve kendimi sürekli geliştirmek için heyecanla yeni fırsatlar arıyorum.

Kurum

Çetinkayalar Yapı Elemanları A.Ş.

Popüler Yayınları

0

1

224

Kullanıcının DergiPark'ta kayıtlı görevi bulunmamaktadır.
Crossref atıf bulunmamaktadır.
İnteraktif Rehber Aracı
Panel tanıtımını görmek istiyorsanız Turu Başlat' a tıklayabilirsiniz.