avatar
Beytullah Ömer Dumlu Doktora HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Yayın 3 Hakemlik 0
3 Yayın
0 Hakemlik

Uzmanlık Alanları

Matematik Eğitimi

Biyografi

- 2013-2014 yılında Kepirtepe Anadolu Öğretmen Lisesinden mezun oldum.

- Hacettepe Üniversitesi Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği 2018-2019 dönemini bölüm birincisi olarak bitirdim. 2020-2021 yılında Hacettepe Üniversitesi Matematik ve Fen Eğitimi Ana Bilim Dalında tezli yüksek lisansımı tamamladım. Şuan aynı ana bilim dalında doktora öğrencisiyim.

- Temmuz 2019'dan nisan 2020'ye kadar Hacettepe Teknokentte bulunan Onlinekurum'da Technical Support Specialist olarak çalıştım. Burada yazılımın eğitim içerikleri bölümünde çalıştım ve teknik destek personeli olarak görev aldım. Yapılan projelerin içerik yönetimi ve koordinatörlüğünü yaptım. Onlinekurum ile beraber canlidershane.net, yds.net, artivizyon.net, uzmanhocam.com, onlinekurum.com, dijikale online eğitim ve sorubankası.net projelerinde yer aldım. Bu projelerin teknik desteklerini uzun bir süre yönettim.

- 2020 eylül ayından 2022 ağustos ayına kadar M.Y. Fen Bilimleri Özel Eğitim kursunda eğitim koordinatörü olarak çalıştım. Burada görevlerim arasında okul müfredatı tasarlamak, öğrenci başarısını ölçmek ve etkili öğretim yöntemlerini teşvik etmek, eğitim ihtiyaçlarını tanımlamak, ekip ve bireyler için gelişim planlarını haritalamak üzere yöneticilerle iletişim kurmak ve öğrencilerin online olarak eğitimlerini takip etmek bulunmaktaydı. Bununla beraber 2 yıl boyunca aynı kurumda ortaöğretim matematik öğretmenliği yaptım.

- Ocak 2023 tarihinden itibaren TÜBİTAK doktora genel başarı bursunu almaya hak kazandığım için kariyer boşluğu verip akademik çalışmalara ve projelere yöneldim.

Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yayınlar

0

93

0

218

0

604

Kullanıcının DergiPark'ta kayıtlı görevi bulunmamaktadır.
Crossref atıf bulunmamaktadır.
İnteraktif Rehber Aracı
Panel tanıtımını görmek istiyorsanız Turu Başlat' a tıklayabilirsiniz.