e-ISSN: 2587-2427
Başlangıç: 2017
Yayıncı: Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
Kapak Resmi
       

Editörden

Lütfen dergimize yayınınızı göndermeden önce Adnan Menderes Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dergisinin yazım kurallarını inceleyiniz. 

Adnan Menderes Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dergisi ilk sayısı 2017 Temmuz ayında yayınlanan ve sayıları Ocak, Mayıs ve Eylül aylarında yılda 3 sayı İngilizce ve/veya Türkçe olarak yayımlanan hakemli (çift kör) ve bilimsel bir dergidir. Adnan Menderes Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dergisi açık erişimli bir dergi olup, hiçbir aşamada yazarlardan ücret talep etmemektedir. Dergimizde fizyoterapi ve rehabilitasyon, beslenme ve diyetetik, ebelik hemşirelik ve çocuk gelişimi alanları başta olmak üzere sağlık bilimleri alanında güncel klinik ve deneysel özgün makale, derleme, olgu sunumu türünde çalışmalar ile çok disiplinli alanlara ilişkin çalışmalar yayınlanmaktadır.

2023 - Cilt: 7 Sayı: 3

Bilgilendirme

"Adnan Menderes Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dergisi" 'Sobiad, Türk Medline, Index CopernicusDirectory of Research Journals Indexing, CiteFactorScientific Indexing Services (SIS)Google Scholar, InfoBase Index, Eurasian Scientific Journal Index ve ResearchBib' isimli indekslerde taranmaktadır.