e-ISSN: 2148-967X
Başlangıç: 2014
Yayıncı: Faruk ŞAHİN
Kapak Resmi
       

İş ve İnsan Dergisi, iş ve insanın söz konusu olduğu örgütsel davranışın her alanında görgül veya kuramsal çalışmaları yayınlamayı hedefleyen akademik ve hakemli bir dergidir. Dergi örgütsel davranış alanında yer alan ve birey, grup ve örgüt düzeyinde her konuyla ilgili çalışmalara yer vermektedir. Dergi Nisan ve Ekim olmak üzere yılda iki kez elektronik ortamda yayımlanır.

Dergideki tüm süreçler ücretsizdir.

Dergiye makale gönderecek yazarların "yazım kuralları" ile "etik ilkeler ve yayın politikası"nı gözden geçirmeleri önerilir.

Tarandığı Endeksler / Veritabanları:

ULAKBİM TR Dizin Sosyal ve Beşeri Bilimler Veritabanı
ERIH PLUS - The European Reference Index for the Humanities and the Social Sciences
SSRN - The Social Science Research Network
DOAJ - Directory of Open Access Journals
EZB - Electronic Journals Library

2023 - Cilt: 10 Sayı: 2

Teşekkür

İş ve İnsan Dergisi Editörlük görevini geçen dönemde başarıyla yürütmüş olan Doç. Dr. Murat Güler'e  çabaları ve destekleri için teşekkür ederiz.

Teşekkür

İş ve İnsan Dergisi Editörlük görevini geçen dönemde başarıyla yürütmüş olan Doç. Dr. Onur Köksal'a çabaları ve destekleri için teşekkür ederiz.

Teşekkür

İş ve İnsan Dergisi Editörlük görevini başarıyla yürütmüş olan Prof. Dr. Fatih Çetin'e çabası ve desteği için teşekkür ederiz.

Teşekkür

İş ve İnsan Dergisi Editör Yardımcılığı görevini başarıyla yürütmüş olan Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Çelebi'ye çabası ve desteği için teşekkür ederiz.

Editör Yardımcısı

Arş. Gör. Fatmagül Karaçelebi 20.08.2021 tarihinden itibaren İş ve İnsan Dergisi Editör Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir. Kendisine görevinde başarılar dileriz.

Dergi Atıf Durumu

İş ve İnsan Dergisi'nde yayımlanmış makalelere yapılan atıfları Google Scholar'da görmek için tıklayınız.

 

 

                                                                          Creative Commons Lisansı


İş ve İnsan Dergisi (e-ISSN 2148-967X) Creative Commons Alıntı-LisansDevam 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.