e-ISSN: 2564-6605
Başlangıç: 2012
Yayın Aralığı: Yılda 4 Sayı
Yayıncı: Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi
Kapak Resmi
       

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi (NÖHÜ) Mühendislik Bilimleri Dergisi (NÖHÜ Müh. Bilim. Derg.), NÖHÜ Mühendislik Fakültesi tarafından 2012 yılından beri Türkçe veya İngilizce olarak yazılmış Orijinal Araştırma Makaleleri ve Derleme Makaleleri yayınlayan hakemli bir dergidir. Dergi, hiçbir aşamada yayın ücreti talep etmemektedir ve DergiPark sistemi üzerinden ücretsiz erişimli bir dergidir.

NÖHÜ Mühendislik Bilimleri Dergisi Bilgisayar Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Harita Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Maden Mühendisliği, Makina Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği ve ilgili diğer mühendislik alanlarındaki çalışmaları kapsar.

NÖHÜ Mühendislik Bilimleri Dergisinde ön kontrol, benzerlik incelemesi, bilimsel değerlendirme ve son okuma süreçlerinden geçtikten sonra yayınlanan makaleler, Mühendislik Bilimi ve Teknolojisi ile ilgilenen araştırmacılara, okuyuculara ve uygulayıcılara yüksek nitelikli bilgiler sunar.

2022 - Cilt: 11 Sayı: 1

Creative Commons

Creative Commons License

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Mühendislik Bilimleri Dergisi' nde yayınlanan eserler Creative Commons Attribution-Commerce 4.0 Uluslararası Lisansı altında lisanslanmıştır.

 23135