e-ISSN: 2980-3195
Başlangıç: 2022
Yayımcı: Uşak Üniversitesi
Kapak Resmi
 

2022 yılı itibariyle yayın hayatına başlayan Uşak Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dergisi, Uşak Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin resmi bilimsel dergisidir. Uşak Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dergisi ulusal ve uluslararası düzeyde yayın yapan ve kâr amacı gütmeyen açık erişimli ve hakemli bilimsel bir dergidir. Uşak Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dergisinde, diş hekimliği alanındaki deneysel ve klinik araştırmalar, olgu bildirimleri, derlemeler, teknik notlar, ve editöre mektuplar Türkçe veya İngilizce olarak yayınlanır.

Uşak Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dergisi,  Mayıs ve Aralık aylarında olmak üzere yılda iki kez elektronik ortamda yayınlanmaktadır. Derginin yayın sürecinin hiçbir aşamasında herhangi bir ücret talep etmemektedir. Ayrıca dergide makalesi yayınlanan yazarlara telif ücreti ödenmemektedir.

Doç. Dr. Muhammet Kerim AYAR

Baş Editör

by.pngopen-access-logo-png-transparent.png

Uşak Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dergisinde yayımlanan makaleler, Creative Commons Atıf 4.0 Uluslararası Lisansı (CC BY 4.0) ile lisanslanmıştır.