e-ISSN: 2147-6012
Founded: 2013
Publisher: Kastamonu University
Cover Image
       

Dergimiz  yoğunluktan kaynaklı olarak 01.11.2023 tarihinde makale alımına geçici olarak kapatılacak olup; 01.01.2024 tarihinde yeniden makale alımına açılacaktır. 

İlginiz için teşekkür ederiz. 


Not: Dergi şablonuna uygun olmayan çalışmalar, sürece alınmadan doğrudan RED EDİLİR. 

Kastamonu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi 2013 yılında kurulmuş, hakemli bir dergidir. Dergide Türkçe ve İngilizce dillerinde çalışmalar yayınlanmaktadır. Dergi Yayın Kurulu’nun kararı ile diğer dillerde de çalışmalar kabul edilebilmektedir.

Ekonomi, İşletme, Uluslararası İlişkiler, Siyaset ve Kamu Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Lojistik, Çalışma Ekonomisi ve Bankacılık ve Finans gibi alanlarda çalışan akademisyenler, araştırmacılar ve uygulamacıların Türkçe ya da İngilizce hazırlanmış çalışmalarına dergimizde yer verilmektedir. Dergide yer alan yazıların sorumluluğu yazara, telif hakkı Fakültemize aittir.

Dergimiz  yılda 2 defa (Haziran-Aralık) yayınlanmaktadır ve elektronik dergi olma özelliğine sahiptir.

Dergimize çalışmalarını iletmek isteyen yazarların DERGİPARK sistemine, e-posta adreslerini kullanmak suretiyle üye olarak, makalelerini sistem üzerinden yüklemeleri gerekmektedir. Dergimize e-posta ile ya da başka yöntemlerle çalışma kabul edilmemektedir.

Creative Commons Lisansı
Bu eser Creative Commons Atıf 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.

Closing Date for Article Submission: November 1, 2023

2023 - Volume: 25 Issue: 1