e-ISSN: 2147-6012
Başlangıç: 2013
Yayımlanma Sıklığı: Yılda 2 Sayı
Yayıncı: Kastamonu Üniversitesi
Kapak Resmi
       

DUYURU


DERGİMİZ, MEVCUT MAKALE YOĞUNLUĞUNDAN KAYNAKLI OLARAK 02.05.2023 TARİHİNDEN İTİBAREN GEÇİCİ OLARAK YENİ MAKALE GÖNDERİMİNE KAPATILACAKTIR.

DERGİMİZ, 03.07.2023 TARİHİNDE MAKALE GÖNDERİMİNE YENİDEN AÇILACAK OLUP; İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

SAYGILARIMIZLA...
Kastamonu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi 2013 yılında kurulmuş, hakemli bir dergidir. Dergide Türkçe ve İngilizce dillerinde çalışmalar yayınlanmaktadır. Dergi Yayın Kurulu’nun kararı ile diğer dillerde de çalışmalar kabul edilebilmektedir.

Ekonomi, İşletme, Uluslararası İlişkiler, Siyaset ve Kamu Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Lojistik, Çalışma Ekonomisi ve Bankacılık ve Finans gibi alanlarda çalışan akademisyenler, araştırmacılar ve uygulamacıların Türkçe ya da İngilizce hazırlanmış çalışmalarına dergimizde yer verilmektedir. Dergide yer alan yazıların sorumluluğu yazara, telif hakkı Fakültemize aittir.

Dergimiz  yılda 2 defa (Haziran-Aralık) yayınlanmaktadır ve elektronik dergi olma özelliğine sahiptir.

Dergimize çalışmalarını iletmek isteyen yazarların DERGİPARK sistemine, e-posta adreslerini kullanmak suretiyle üye olarak, makalelerini sistem üzerinden yüklemeleri gerekmektedir. Dergimize e-posta ile ya da başka yöntemlerle çalışma kabul edilmemektedir.

Creative Commons Lisansı
Bu eser Creative Commons Atıf 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.

Makale Gönderimine Açılacak Tarih: 3 Temmuz 2023

2022 - Cilt: 24 Sayı: 2