ISSN: 2536-5339
e-ISSN: 2536-5339
Başlangıç: 2016
Yayımcı: Gaziantep Üniversitesi
Kapak Resmi
 


DUYURU: Dergimiz 2024 yılı itibariyle yayın hayatına yılda 2 sayı olarak (Haziran- Aralık) devam edecektir. Bütün araştırmacılara ve yazarlarımıza duyurulur.

ÖNEMLİ NOT: 2021 yılı itibari ile ETİK KURUL ZORUNLUDUR.

Etik kurul onay belgesinin makale gönderimi sırasında sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Dergimize gönderilen makaleler yazım kurallarına uygun olmadığı taktirde ön kontrol ve editör incelemesi yapılmadan ret edilecektir. Dergimizde benzerlik raporunun (%20 den fazla olmamalıdır) gönderilmesi zorunludur. Dergimizde yayınlanma süreci hakemlerin değerlendirme hızlarına ve makale yoğunluğuna göre değişmektedir. Çalışmanızı gönderirken bu hususları lütfen dikkate alınız.

Gaziantep Üniversitesi Spor Bilimleri Dergisi açık erişim politikasını benimseyen, Spor Bilimleri alanında yapılan özgün makale çalışmalarının yayınlandığı ulusal ve uluslararası, hakemli, bilimsel ve online (çevrimiçi) bir dergidir. Derginin dili Türkçe ve İngilizce’dir. Gaziantep Üniversitesi Spor Bilimleri Dergisi, spor bilimleri alanında kavramsal veya araştırmaya dayanan, sahasına katkı sağlayacağı düşünülen bilimsel makalelere yer vermeyi amaçlamaktadır.

Dergimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla.

 

2023 - Cilt: 8 Sayı: 4

ISSN: 2536-5339

Gaziantep Üniversitesi Spor Bilimleri Dergisi

16157

Bu dergi içerisinde yer alan eserler aksi belirtilmedikçe Creative Commons Atıf-GayriTicari 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.