e-ISSN: 2630-581X
Başlangıç: 2017
Yayın Aralığı: Yılda 2 Sayı
Yayıncı: Ömer Tayfur ÖZTÜRK
Kapak Resmi
       

Bilim, Eğitim, Sanat ve Teknoloji Dergisi (BEST Dergi); bilimsel ve hakemli bir dergi olarak yılda iki kez yayınlanmaktadır. Bu dergide; bilim, eğitim, sanat veya teknoloji ile ilgili özgün kuramsal çalışmalar, literatür incelemeleri, araştırma raporları, sosyal konular ve araştırma makaleleri yayınlanmaktadır. Dergiye yayınlanmak üzere gönderilen makalelerin daha önce yayınlanmamış veya yayınlanmak üzere herhangi bir yere gönderilmemiş olması gerekmektedir.  

Editör ve hakemler, yayınlanmak üzere gönderilen makaleler için önemli bir zaman harcamaktadır. Bu nedenle, makale; inceleme, düzeltme, kabul sonrası baskı veya yayınlanma editör onayı olmadan geri çekilemez. Makale şablonu, inceleme için gönderilen makaleler için zorunlu değildir. Makale şablonu, kabul edilen makaleler için kullanılabilir.


Bilim, Eğitim, Sanat ve Teknoloji Dergisi (BEST Dergi), şu veritabanı ve indekslerde yer almaktadır: Eurasian Scientific Journal Index, Scientific Indexing Services, International Scientific Indexing, CiteFactor, Google Scholar, SOBIAD.

Google_Scholar_logo_2015.PNG                road-issn.png                    citefactor_logo.png
ici2.png                SIS-Logo.png        15220

Creative Commons Lisansı