ISSN: 1301-8752
e-ISSN: 1309-6338
Başlangıç: 1983
Yayıncı: Hacettepe Üniversitesi
Kapak Resmi

Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Dergisi'ne Hoş Geldiniz

Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Dergisi, 1983 yılından bu yana iktisadi ve idari bilimlerle ilgili alanlarda makaleler yayımlayan Hacettepe Üniversitesi dergisidir.
Hakemli uluslararası akademik bir dergi olarak kurulan Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Dergisi, 2002 yılına kadar yılda iki kez, 2002 ve 2015 yılları arasında yılda iki kez basılı ve çevrimiçi olarak, 2015-2018 yılları arasında üç ayda bir olmak üzere basılı ve çevrimiçi olarak yayınlanmıştır. Açık erişim politikası ve akademik bilginin tüm dünyaya ücretsiz olarak dağıtılması, daha çevreci hale gelmesi, basılı yayından vazgeçilmiş ve üç ayda bir yayınlanan Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Dergisi 2018 yılından itibaren sadece elektronik ortamda erişime açılmıştır.

Daha İleriye ... En İyiye ...


Endeks: 

  • EconLit
  • TÜBİTAK ULAKBİM
  • ASOS

2023 - Cilt: 41 Sayı: 4

Dergiye yayımlanmak üzere gönderilecek yazılar Dergi'nin son sayfasında ve Dergi web sistesinde yer alan Yazar Rehberi'ndeki kurallara uygun olmalıdır.


Gizlilik Beyanı

Bu dergi sitesindeki isimler ve e-posta adresleri sadece bu derginin belirtilen amaçları doğrultusunda kullanılacaktır; farklı herhangi bir amaç için veya diğer kişilerin kullanımına açılmayacaktır.