e-ISSN: 2149-3669
Başlangıç: 2014
Yayın Aralığı: 6 Ayda 1
Yayıncı: İstanbul Ticaret Üniversitesi
Kapak Resmi
       

İstanbul Ticaret Üniversitesi bünyesindeki uluslararası bir dergi olan Intermedia International E-Journal, 2014 yılından beri İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Bölümü tarafından, Haziran ve Aralık aylarında olmak üzere, yılda iki kez internet üzerinden yayımlanan ücretsiz uluslararası hakemli bir e-dergidir.

Haziran 2023 sayısı itibariyle başvuru esnasında finansal destek/grant support beyanı sisteme yüklenmelidir. Yoksa olmadığına dair imzalı beyan yüklenmelidir.

Yazar/lara ait hiçbir bilgiye makale dosyasında yer verilmemelidir.

Etik kurul izni gerektiren çalışmalar için Etik Kurul Onay belgesini sisteme yüklemiş olmalıdır. Etik Kurul Onay belgesi taratılarak "Ek Dosya Yükle" butonu tıklanarak sisteme yüklenmiş olmalıdır. 

Etik Kurul İzni gerektirmeyen çalışmalar için izne gerek olmadığına dair yazar/yazarlar tarafından imzalanmış belge "Ek Dosya Yükle" butonu tıklanarak sisteme yüklenmelidir.

Etik İlkeler ve Yayın Politikası başlığı altında verilen kriterlere uygun olarak alınan İntihal raporu dosyası sisteme yüklemiş olmalıdır. İntihal Raporu "İntihal Raporu Yükle" butonu ile sisteme yüklenmelidir. Yazarlar Yazım Kurallarında yer alan tüm kurallara uygun olarak hazırladıkları makaleleri "Tam Metin" olarak sisteme yüklemiş olmalıdır. TASLAK METİN

Yazım Kurallarında ayrıntılı olarak açıklanan "Yazar Bilgileri" dosyası "Ek Dosya yükle" yazan buton seçilerek sisteme yüklenmelidir.

İmzalı Telif Hakkı Formu sisteme "Telif Hakkı Formu" yazan buton seçilerek yüklenmiş olmalıdır.

Ek olarak varsa destekleyen kurum/kuruluş bilgileri, çıkar çatışması beyanı ve finansal destek beyanı, yoksa olmadığına dair imzalı belge sisteme yüklenmelidir.Makale Gönderim Tarihi: Başlangıç: 23 Ocak 2023 Bitiş: 15 Şubat 2023

2022 - Cilt: 9 Sayı: 17

Creative Commons Lisansı Intermedia International E-journal

Bu eser Creative Commons Alıntı-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.