Caner ÇAKI Dr.
Yayın 78 Atıf 35 Hakemlik 19
78 Yayın
35 Atıf
19 Hakemlik
Takipçi
Takip Edilen

Uzmanlık Alanları

Etkileşim Tasarımı / Gösterge Bilim Siyasal İletişim Nazizm Nazi Almanyası Adolf Hitler Propaganda Siyasal İletişim Göstergebilim Poster Kartpostal Pul Tarih Uluslararası İlişkiler Siyaset Bilimi Komünizm Faşizm Falanjizm Reklam Reklamcılık Halkla İlişkiler

Biyografi

Propaganda, reklam, halkla ilişkiler ve sosyal medya alanlarında çalışmalar yürütmektedir. Nazi Almanyası, Sovyetler Birliği ve Çin Halk Cumhuriyeti başta olmak üzere farklı dönem ve ülkelerin propaganda faaliyetleri üzerine incelemelerini sürdürmektedir. Ulusal ve uluslararası alanda pek çok dergide propaganda alanında çalışmaları bulunmaktadır. "İletişim ve Propaganda", "Türk Siyasal Hayatında Propaganda Müzikleri" ve "Türk Siyasal Hayatında Propaganda Çalışmaları" adlı üç kitabın da editörlüğü görevini üstlenmiştir.

Yayınlar

0

ATIF

0

FAVORİ

0

ATIF

0

FAVORİ
NAZİ PROPAGANDASINDA MİZAH ÇEKİCİLİĞİNİN KULLANIMI: "LUSTİGE BLÄTTER" MİZAH DERGİSİ ÜZERİNE İNCELEME
Yazarlar: Caner Çakı , Mehmet Ali GAZİ
Yayın Bilgisi: 2019 , Atatürk İletişim Dergisi
DOI: 10.32952/atauniiletisim.487153
ATIF 0 FAVORİ 0

0

ATIF

0

FAVORİ

0

ATIF

0

FAVORİ

3

ATIF

0

FAVORİ

0

ATIF

1

FAVORİ

14

ATIF

1

FAVORİ
Makalelerin Yayınlandığı Dergiler
^: Atıf sayıları CrossRef'ten çekilmektedir. Popüler yayınlar, DergiPark'ta araştırma yapan araştırmacılar tarafından favoriye eklenme istatistiğine göre otomatik belirlenmektedir. Bu sayfada görüntülenen istatistikler anlık değerler olmayıp, gerçek istatistikler arasında 24 saate kadar gecikme olabilmektedir.