Mustafa KARACA Doç. Dr. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ, İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
Yayın 10 Hakemlik 16 CrossRef Atıf 2 TR Dizin Atıf 18
10 Yayın
16 Hakemlik
2 CrossRef Atıf
18 TR Dizin Atıf
Takipçi
Takip Edilen

Uzmanlık Alanları

Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler Halkla İlişkiler Örgüt ve Grup İletişimi Örgütsel Davranış Yönetim ve Strateji Yönetim ve Organizasyon Girişimcilik İletişim Propaganda

Biyografi

Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kayseride tamamladı. Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünü bitirdi. Sırasıyla aynı üniversitede İşletme Anabilim Dalında yüksek lisans, Yönetim ve Organizasyon Bilimdalında doktorasını “Girişimciliği Belirleyen Kişilik Özellikleri” başlıklı tezini savunarak tamamladı. Akademik yaşamı sırasıyla Erciyes, Ahi Evran, İnönü, Sakarya Üniversitelerinde devam etti. Halen Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. İş yaşamı boyunca Anabilim Dalı Başkanlığı, Bölüm Başkanlığı, Fakülte Kurulu Üyeliği, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü, Senato Üyeliği ve Üniversite Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürüttü. İletişim, yönetim, propaganda ve girişimcilik alanında 40 civarında ulusal/uluslararası makale, 50 civarında ulusal/uluslararası bildiri, 10 civarında ulusal/uluslararası kitap yayınladı. 2019 yılında Review of Managerial Science (SSCI) dergisinde yayınlanan makalesi ile Tübitak’tan teşvik aldı. 2020 yılında ise Cambridge Yayınevinden çıkan Handbook of Leadership isimli kitabı ile Anadolu Üniversitesi yayın teşviğine layık görüldü. Avrupa Birliği Çerçeve Programları, IPARD, İkili İşbirliği Programları, Merkezi Finans İhale Birimi, Kalkınma Ajansları ve Türk Ulusal Ajansı tarafından fonlanan çok sayıda projeyi yazıp, yönetti. Disiplinler arası ve çok disiplinli çalışmaları önemsemekte ve bu doğrultuda çalışmalar yapmaktadır. Anadolu Akademi Sosyal Bilimler Dergisi ve Uluslararası Sosyal Bilimler Dergisinin kurucusu ve editörlüğünü yürütmektedir.

Kurum

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ, İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

Yayınlar

Franco İspanya’sında Afişler Üzerinden Falanjizm Propagandası
Yayın Bilgisi: 2022 , MANAS Sosyal Araştırmalar Dergisi
DOI: 10.33206/mjss.972386
ATIF 0 FAVORİ 0 TOPLAM İNDİRİLME SAYISI 732

0

ATIF

0

FAVORİ

732

TOPLAM İNDİRİLME SAYISI

0

ATIF

0

FAVORİ

598

TOPLAM İNDİRİLME SAYISI

0

ATIF

0

FAVORİ

348

TOPLAM İNDİRİLME SAYISI

0

ATIF

0

FAVORİ

645

TOPLAM İNDİRİLME SAYISI
SİBER MAĞDURİYET: KAVRAMSAL BİR ÇALIŞMA
Yazarlar: Mustafa KARACA , Tuğba MUTLU, Gamze GENCER
DOI: -
ATIF 0 FAVORİ 0 TOPLAM İNDİRİLME SAYISI 2028

0

ATIF

0

FAVORİ

2028

TOPLAM İNDİRİLME SAYISI

0

ATIF

0

FAVORİ

860

TOPLAM İNDİRİLME SAYISI

0

ATIF

0

FAVORİ

3058

TOPLAM İNDİRİLME SAYISI
^: Atıf sayıları CrossRef'ten çekilmektedir. Popüler yayınlar, DergiPark'ta araştırma yapan araştırmacılar tarafından favoriye eklenme istatistiğine göre otomatik belirlenmektedir. Bu sayfada görüntülenen istatistikler anlık değerler olmayıp, gerçek istatistikler arasında 24 saate kadar gecikme olabilmektedir.
: DergiPark Kullanıcı Rozeti hakkında bilgi almak için tıklayınız.
İnteraktif Rehber Aracı
Panel tanıtımını görmek istiyorsanız Turu Başlat' a tıklayabilirsiniz.