ISSN: 1301-3718
e-ISSN: 2458-8342
Başlangıç: 1968
Yayıncı: Ankara Üniversitesi
Kapak Resmi

DUYURULAR

!!!  04.07.2023 tarihi itibariyle AÜEBFD Editörler Kurulu tarafından alınan karar çerçevesinde, bu tarihten itibaren başvuru yapan ve yayımlanabilir kararı verilmiş olan bütün makalelerin İngilizce tam metni için, çeviri ve kontrol (proofreading/editing) hizmeti veren bir kuruluştan alınmış ve İngilizce dil denetiminin yapıldığını gösteren bir belgenin sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Ayrıntılar için tıklayınız.


!!! 04.07.2023 tarihi itibariyle AÜEBFD Editörler Kurulu tarafından alınan karar çerçevesinde, ölçek geliştirme ve ölçek uyarlama çalışmaları ile deneysel ve ilişkisel (korelasyonel) araştırmaların dergimize gönderilmeden önce ilgili başlık altında yer alan hususları içerecek şekilde düzenlenmesi gerekmektedir. Bu hususlara uymayan aday makaleler Editörler Kurulu tarafından değerlendirmeye alınmayacaktır. Ayrıntılar için ilgili başlığa tıklayınız. 

2023 - Cilt: 56 Sayı: 3

Araştırma Makalesi

Çocuk Kitaplarının Yetişkinlere Katkısı

Araştırma Makalesi

Analyzing Teachers’ Views on Education and Teaching Process within the Context of “Banking Education”

Derleme

Kurumsal Sürüklenme ve Eğitim Sistemi

Araştırma Makalesi

Konfor Alanı Yönelim Ölçeğinin (KAYÖ) Türkçe Uyarlaması: Geçerlik ve Güvenirlik Çalışması

Araştırma Makalesi

Farklı Etiketlenen Likert Tipi Ölçeklerin Psikometrik Özelliklerinin İncelenmesi

Creative Commons LicenseThe content of the Journal of Faculty of Educational Sciences is licensed under Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License