e-ISSN: 2667-789X
Başlangıç: 2018
Yayımcı: Necmettin Erbakan Üniversitesi
Kapak Resmi
 

Konya Sanat Dergisi, Necmettin Erbakan Üniversitesi, Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi bünyesinde yayımlanan 2667-789X e-ISSN kimliğine sahip bilimsel ve hakemli bir e-dergidir. 2018 yılında yayın hayatına başlayan Konya Sanat Dergisi her yılın Aralık ayında yayımlanır. Dergiye yayımlanmak üzere gönderilecek makaleler daha önce başka bir dergide yayımlanmamış ve yayımlanmak üzere gönderilmemiş olmalıdır. Makalelerin formatı Dergi Editör kurulu tarafından onaylanan yazım kurallarına göre düzenlenmelidir. Derginin yayın dili Türkçe ve İngilizce'dir. Yayımlanan yazıların içerikleriyle ilgili her türlü yasal sorumluluk, yazarına/yazarlarına aittir.

Dergimizin hedef okuyucu kitlesi; sağlığın her alanı ile meslek mensupları, uzmanlar, araştırmacılar, uzmanlık ve doktora öğrencileri yanı sıra bu alanla ilgili öğrencileridir. Sürekli mesleki gelişim ve araştırma kültürünün yaygınlaşmasına katkı sağlamayı hedefler.


Makale göndermek için tıklayınız.

Makale şablonunu indirmek için tıklayınız.

Kitap değerlendirmesi şablonunu indirmek için tıklayınız.

2023 - Sayı: 6

Necmettin Erbakan Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Adres: Köyceğiz Yerleşkesi Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Dekanlığı, Köyceğiz Mah., Demeç Sok., No:39/2 Meram /KONYA • E-posta: konyasanat@erbakan.edu.tr
Konya Sanat Dergisi Creative Commons Atıf-GayriTicari 4.0 Uluslararası Lisansı (CC BY NC) ile lisanslanmıştır.
e-ISSN: 2667-789X


20062         18001