ISSN: 2757-6841
Başlangıç: 2020
Yayın Aralığı: Yılda 2 Sayı
Yayıncı: Atatürk Üniversitesi
Kapak Resmi
       

Oltu Beşeri ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dergisi, 5 Ocak 2021 tarihinden itibaren gönderilecek yeni makalelerin değerlendirmesi https://ojfhss.manuscriptmanager.net/adresinden gerçekleştirecektir. Makalelerinizi bu adres üzerinden göndermenizi rica ederiz.

Oltu Beşeri ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dergisi, eleştirel bakış açısıyla kaleme alınmış, uygun araştırma yöntemleriyle incelenmiş, tarafsız bir şekilde yorumlanmış ve sonuçları itibariyle gelecek çalışmalara ve uygulamacılara teorik ve pratik sonuçlar sunan çalışmalara yer vermeyi amaç edinmiştir. 

Oltu Beşeri ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dergisi, sosyal bilimler alanında özgün ve nitelikli çalışmalar yayımlayan uluslararası ve hakemli bir bilimsel dergidir. Dergide, beşeri ve sosyal bilimler alanlarına yönelik makaleler, araştırma, derleme makale ve kitap incelemelerine yer verilmektedir.

Oltu Beşeri ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dergisi, Mart ve Eylül ayları olmak üzere yılda iki kez, elektronik ortamda yayımlanmaktadır. Derginin yayın dili Türkçe ve İngilizcedir.

Siz değerli akademisyenleri, dergimizde hakem ve yazar olarak görmekten gurur duyacağımızı belirtmek isteriz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.


2022 - Cilt: 3 Sayı: 1